Kuchynka Tefal Studio XL Smoby elektronická s magickou cestovinou, kolou, kávovarom a 36 doplnkami zelená

Popis produktu

Hľadáte ten správny darček pre vaše dieťa? Kuchynka Smoby je skvelou voľbou. Elektronická detská kuchynka Tefal Studio XL Smoby s 36 doplnkami je krásna svieža zelená detská kuchynka, ktorá priblíži svet varenia a pečenia každému dieťaťu od 3 rokov. Kuchynka pre deti má originálny francúzsky dizajn a množstvo funkcií, ktoré ocení každý malý kuchár. Elektronická kuchynka so svojím sviežim dizajnom dokonale rozžiari každú detskú izbu. Kuchynka je vybavená bohatou sadou 36 doplnkov: príbory, tanieriky, šálky, poháriky, solnička, korenička, náplne do kávovaru, rekvizity potravín, opečené potraviny, suroviny na varenie a pečenie.

Množstvo funkcií a doplnkov

Bohaté funkcie a množstvo doplnkov robia túto kuchynku jedinečnou vo svojej kategórií. Rúra na pečenie s otváracími dvierkami je tu na to, aby si v nej deti upiekli rôzne dobroty. Umývačka riadu, sa dá otvárať a nachádzajúca sa pod rúrou. Umývačka spoľahlivo poslúži na umytie riadu, pokiaľ dieťa nebude chcieť použiť drez na umývanie riadu a umyť si tanieriky pekne ručne. Chladnička s otváracími dvierkami uschová všetky potraviny, ktoré musia byť v chlade, aby sa nepokazili. Magický hrniec s pokrievkou sa postará o krásny zážitok dieťaťa, keď po položení na sporák a stisnutím tlačidla začne vydávať zvuky ako pri ozajstnom varení.  V čarovnom hrnci sa po chvíli objaví cestovina. Jedinečným doplnkom je aj panvica s funkciou otáčania, ktorá preverí každého kuchára. Deti môžu prehadzovať palacinky vo vzduchu. Espresso kávovar si deti nájdu na stojane, ktorý sa týči nad kuchynkou. Na výber majú niekoľko kapsúl s rôznymi príchuťami. Realistický pôsobí aj sódovač, ktorý vydáva charakteristický zvuk Cric Cric. Deti si tam môžu vyrobiť vlastnú kolu. Kuchynka ponúka aj  bohaté úložné priestory, kam si malí majstri odložia všetky potraviny a suroviny, ktoré sa im pri varení budú neskôr hodiť.

Pre správny rozvoj detí

Francúzski dizajnéri od Smoby dbajú nielen na dizajn a funkčnosť, ale aj na to, aký má hračka vplyv na malé dieťa. V prípade tejto detskej kuchynky umožnili, aby sa s ňou dokázalo hrať viacero detí, ktoré sa spolu naučia vychádzať, komunikovať a navzájom si ponáhľať. Tým prichádza k rozvoju komunikačných a sociálnych schopností. Okrem týchto dôležitých vplyvoch je dôležité spomenúť aj vplyv na rozvoj jemnej motoriky, ktorá je u malých deťoch taká dôležitá.

Praktická a skladná

Kuchynka stojí na stabilných podstavcoch a celkové rozmery detskej kuchynky sú 86*62*100 cm a výška pracovnej dosky je 51 cm. Kuchynka je prístupná v rôznych strán a vhodná na hru viacerých detí. Súčasťou detskej kuchynky Tefal Studio XL Smoby sú aj 1 x CR2032 batérie.

Detská kuchynka, pochádzajúca z dizajnérskej dielne spoločnosti Smoby, je originálnou detskou hračkou, ktorej dizajn je spracovaný skutočnými francúzskymi profesionálnymi návrhármi, ktorí si potrpia na kvalitu, prvotriedny dizajn, verné vyhotovenie a celkovú funkčnosť detských hračiek. Všetky hrany na kuchynkách Smoby zaoblené a jemné, s ohľadom na bezpečnosť dieťaťa a rodičia môžu bez starostí nechať svoje ratolesti hrať sa s touto krásnou kuchynkou plnou nezabudnuteľných funkcií, čo im hrdlo ráči.

Funkcie a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • panvica s funkciou otáčania
 • dávkovač sódy a coly
 • espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami
 • predpečené potraviny pre realistický zážitok (steak, ryba)
 • bohatá výbava 36 doplnkov
 • francúzska kvalita a dizajn
 • vhodné pre všetky deti od 3 rokov
 • chladnička s otváracími dvierkami
 • rúra na pečenie
 • umývačka riadu s boxom na riad
 • výška pracovnej dosky  51 cm
Doprava 69
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery86*62*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť8,3 kg
PoznámkaBattery: 1 x CR2032 included
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...