Kuchynka Tefal Studio Smoby elektronická s rýchlovarnou kanvicou a 19 doplnkami zelená

Popis produktu

Smoby detská kuchynka Studio Tefal je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii zelenej, oranžovej a bielej farby. Je to jedna z najmodernejších kuchyniek na trhu, prevedená s francúzskou precíznosťou a šarmom. Farebné odtiene kuchynky sú v súčasnosti veľmi populárne v svete architektúry a bytového dizajnu. Kuchynka pre deti je elektronická a vydáva rôzne druhy zvukov a efektov.  V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom s najvyššou kvalitou a preto patrí k top produktom medzi detskými kuchynkami. Značka Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov európskych štandardov. Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je vhodná na hru pre dve až tri deti. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. 

Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstva doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky pre deti ako aj doplnky sú príjemné a zamatové na dotyk. Jednotlivé úchyty, tlačidlá ako aj doplnky sú prispôsobené malým detským rúčkam tak, aby ich dieťa vo svojich 3 rokoch vedelo obratne používať bez akýchkoľvek problémov. Detská kuchynka Smoby je navrhnutá s množstvom doplnkov a detailov. Kuchynka má veľa úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Kuchynka pre deti Studio Tefal je vysoká 99 cm. K vybaveniu kuchynky patrí rúra na pečenie, platničku na varenie a množstvo príslušenstva ako aj rýchlovarná kanvica.

Spolu kuchynka obsahuje až 19 ks doplnkov.  Patri a k nim poháre, príbor, taniere, hrnce a unikátne potraviny. Zeleno-biela kombinácia farieb je veľmi moderná a príťažlivá pre deti. Svojim výzorom pripomína reálnu kuchynskú linku. Výhodou kuchynky je to, že je prístupná zo všetkých troch strán. Z každej strany sa nachádza  spotrebič ako rúra na pečenie, chladnička alebo poličky na ukladanie riadu a potravín a zeleniny či ovocia. Dvierka detskej kuchynky sú otvárateľné a z vrchu je elektrický zvukový sporák, ktorý vydáva zvuky ako pri varení, vyprážaní, dusení a bublaní vody Blop-Blop. Na druhej strane sa nachádza drez na umývanie riadu a na poličke kuchynky je roztomilá kvetinka. Elektronická kuchynka pre deti je ako stvorená pre malé gazdinky. Jej rozmery sú 61*37*99 cm. Výška pracovnej dosky je 51 cm. Funguje na 1 x CR2032 batériu. Kuchynka pre deti Smoby Studio Tefal si jednoducho získa srdce každej malej gazdinky, ktorá sa rada hrá na kuchárku či pekárku.

Vlastnosti

 • elektronická detská kuchynka Tefal Studio
 • so zvukmi a svetlom
 • sporák vydáva zvuky, rúra na pečenie svieti
 • s 19 doplnkami
 • prístupná zo všetkých strán
 • s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a drezom 
 • výška 99 cm
 • dostatok úložného priestoru
 • pre hru viacerých detí
 • funguje na 1 x CR2032 batériu
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • z odolných plastových materiálov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery61*37*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.