Kuchynka Tefal Studio Bubble Smoby elektronická s magickým bublaním a sódovačom s 26 doplnkami fialovo-zelená

Popis produktu

Detská kuchynka Smoby Tefal Studio Bubble je kuchynka vhodná pre zvedavých drobcov. Táto kuchynka s množstvom elektronických funkcií a doplnkov je vhodná pre deti od 3 rokov. Vďaka kombinácii fialovej a zelenej farby zapadne do detskej izby. Táto farbná kominácia je trendová a vychádza z posledných dizajnérskych trendov. Detská kuchynka Tefal Smoby Studio Bubble má skutočne krásne realistické prevedenie prepracované do posledného detailu a elektronický modul so zvukmi či bublaním, ktoré simuluje vriacu vodu.

Dizajnová a plná funkcií

Výhodou tejto kuchynky je prístupnosť z každej strany, a tak je vhodná na hru pre viacero detí. Spoločnou hrou si detičky rozvíjajú komunikačné schopnosti a napodobňujú dospelých. Deti si hrou zlepšujú motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov Kuchynka Smoby je vybavená až 26 užitočnými doplnkami. Medzi ne patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie, čarovný hrniec s pokrievkou, náhradné kapsule do kávovaru, panvica, šálky na kávu a poháre na sódu. Kuchynka Tefal Studio má špeciálne magické vlastnosti.

Magický hrniec simuluje vriacu vodu, stačí ak nalejete vodu do čarovného hrnca a stlačíte tlačidlo na pracovnej doske.  Po položení na sporák a stlačení sa objavia čarovné bubliny. Táto elektronická kuchynka pre deti má celkovú výšku 100 cm. Jej rozmery sú 49*47*100 cm pričom výška pracovnej dosky je 51 cm. Na čo najautentickejší zážitok je detská kuchynka vybavená spotrebičmi ako v reálnej kuchynke. V rúre na pečenie si môžu upiecť chutný koláčik či umyť riad v detskej umývačke riadu umiestnenej priamo pod rúrou. Rúra i umývačka riadu majú otvárateľné dvierka a deti potešia realistické obrázky vo vnútri. Kuchynka má aj chladničku s otváracími dvierkami, ktorá predstavuje i úložný priestor na potraviny.

Pracovná doska kuchynky pozostáva z elektrického sporáku s dvoma platničkami, drezu na umývanie a jedálenského stola. Nad pracovnou doskou sa týči stojan ktorý tiež reprezentuje odsávač pary či digestor. Na stojane si deti nájdu praktický sódovač na vyrábanie sódy a espresso kávovar s výmennými kapsulami. Sódovač vydáva relistické zvuky Cric Cric. V hornej časti stojana je aplikovaný detský digestor, na ktorý si deti zavesia kuchynské náradie. Kuchynka má množstvo úložného priestoruElektronická detská kuchynka funguje na 3 AAA/LR03 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

O Smoby

Výrobca Smoby je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek tej najvyššej kvality a najmodernejšieho dizajnu. Produkty Smoby spĺňajú prísne európske kritériá a majú krásny francúzsky dizajn. Plastový materiál, z ktorého je kuchynka vyrobená, je jemný k detským rúčkam. Kuchynka je stabilná a má oblé hrany, vďaka čomu je pre dieťa bezpečná. Detská kuchynka Smoby je to najlepšie čo si môže dieťa priať. Vďaka inovatívnym funkciám a nezameniteľnému dizajnu sa radia na špičku v konukrencii detských kuchyniek.

Vlastnosti

  • zabudovaný elektronický modul
  • magický hrniec s bublinkami (bublanie vody v hrnci)
  • 26 doplnkov
  • espresso kávovar s kapsulami
  • sódovač so zvukom Cric Cric
  • umývačka riadu s odkvapkávačom
  • od 3 rokov
  • francúzsky výrobok Smoby
  • vhodné pre dievčatá a chlapcov
  • celková výška 100 cm
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,2 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Farbafialová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné