Kuchynka Tefal Studio BBQ Smoby elektronická so zvukmi, s opečenými potravinami, grilom a 29 doplnkami zeleno-fialová

Popis produktu

Detská kuchynka Tefal Studio Barbecue od francúzskeho výrobcu Smoby je dokonalou kuchynkou pre dievčatko či chlapčeka vhodná od 3 rokov. Je prevedená v dynamicky elegantnej farebnej kombinácii sviežej zelenej , kráľovskej fialovej, šedej a bielej farby. Táto farebná kombinácia patrí k posledným módnym trendom vo francúzskej bytovej móde a architektúre. Smoby kuchynka pre deti Tefal Studio Barbecue s grilom, je pekná a netradičná kuchynka, ktorá má realistické prevedenie. Výhodou tejto kuchynky je prístupnosť z každej strany, a tak je vhodná na hru pre viac detí. Spoločnou hrou si detičky rozvíjajú komunikačné schopnosti a napodobňujú dospelých. Kuchynka je prispôsobená úchytmi, gombíkmi a náradím drobným detským rúčkam. Deti si hrou cibria motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov a hra s kuchynkou je pre nich veľká zábava. Kuchynka Smoby je vybavená až 29 kusmi doplnkov. Medzi nich patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie hrniec s pokrievkou a čarovné cestoviny, náhradné kapsule do kávovaru, panvica placky, šálky na kávu a poháre na sódu, opečené potraviny a klobásky na gril. 

Kuchynka Smoby Tefal Studio Barbecue má mnohé špeciálne vlastnosti, ktorými sa odlišuje od iných kuchyniek. Elektronická kuchynka je zvuková, sporák po položení na platňu vydáva realistické zvuky ako pri varení Blob Blop Blop a Psssshhhii ako pri pečení. Milým doplnkom kuchynky je sódovač, ktorý pri používaní vydáva realistické zvuky Cric Cric. V čarovnom hrnci sa uvaria cestoviny. Táto elektronická kuchynka pre deti má celkovú výšku 100 cm. Jej rozmery sú 64*47*100 cm. Detská kuchynka je vybavená spotrebičmi, ako v reálnej kuchyni. V rúre na pečenie si môžu upiecť chutný koláčik, a potom umyť riad v drez na umývanie riadu. Kuchynka má aj chladničku, ktorá predstavuje i úložný priestor na potraviny. Pracovná doska kuchynky pozostáva z elektrického sporáku s dvoma platničkami, drezu na umývanie a jedálenského stola. Špeciálnym doplnkom kuchynky je polkruhovitý barbecue gril na pečenie, kde si deti môžu opekať klobásky či rybu. Pekným detailom sú opečené potraviny, ktoré pôsobia realisticky. Stôl slúži deťom na prestieranie a stolovanie. Nad pracovnou doskou sa týči stojan, kde si deti nájdu sódovač na vyrábanie sódyespresso kávovar s výmennými kapsulami.

V hornej časti stojana je aplikovaný detský digestor, na ktorý si deti zavesia kuchynské náradie. Kuchynka má množstvo úložného priestoru a je dômyselne premyslená. Hra s detskou kuchynkou deti neomrzí celé hodiny a radi sa s ňou hrajú dlhé roky. Vďaka odolným plastovým materiál bude kuchynka Smoby stále krásna a ako v prvý deň po vybalení. Plastový materiál, z ktorého je kuchynka vyrobená je jemný a zamatový k detským rúčkam.  Kuchynka je stabilná a má oblé hrany, vďaka tomu je bezpečná pre každé dieťa. Detská kuchynka Smoby Tefal Studio je stredných rozmerov a preto nezaberá veľa miesta. Spoločnosť Smoby je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek tej najvyššej kvality a najmodernejšieho dizajnu. Produkty Smoby spĺňajú prísne európske kritériá. Elektronická detská kuchynka funguje na 1x AA/LR6 1,5 V batériu, ktorá je súčasťou balenia. Pri tejto kuchynke sa každé dieťa stane malý šéfkuchárom alebo šéfkuchárkou. Tak čo vám vaše ratolesti uvaria dnes?

Funkcie a vlastnosti 

 • zabudovaný elektronický modul
 • elektronická kuchynka na 1 AA batériu
 • hrniec s čarovnými cestovinami
 • realistické zvuky ako pri varení a pečení
 • opečené potraviny (steak a ryba)
 • 29 doplnkov
 • espresso kávovar s kapsulami
 • sódovač so zvukom Cric Cric
 • barebecue gril
 • od 3 rokov
 • francúzsky výrobok Smoby
 • vhodné pre dievčatá a chlapcov
 • celková výška 100 cm
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,25 kg
NoteBattery: 1xAA LR6 1,5 V
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.