Kuchynka elektronická Tefal Studio 360° Bubble Smoby tyrkysová s magickým bublaním a 28 doplnkov

Popis produktu

Elektronická kuchynka Tefal Studio 360° Bubble od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je nadčasová kuchynka, vhodná pre všetky deti už od 3 rokov. Originálny francúzsky dizajn v tyrkysovom farebnom vyhotovení sa zapáči všetkým kuchárom, ktorí sa môžu tešiť na precízne a do detailov navrhnutú kuchynku. Veľkú radosť im spraví magický hrniec s bublinkujúcou vodou a ich zručnosti preverí panvica s funkciou otáčania palaciniek.

Chlapci aj dievčatá sa zabavia aj s rúrou na pečenie, chladničkou, sódovačom a sporákom s varnou doskou, na ktorej si uvaria chutný obedík. Vďaka umývačke riadu sa deti naučia po obede poukladať špinavý riad do zberného koša a vložiť ho do umývačky. Kávovar s náhradnými kapsulami poteší dieťa, ktoré si po varení bude chcieť dať chutnú kávičku. Kuchynka ponúka dostatok miesta pre hru viacerých detí, kamarátov a súrodencov. Stena zo zadnej strany je ozdobená kuchynskými motívmi, ktoré urobia hru detí ešte realistickejšou a navodia tú správnu atmosféru. 

Bohaté príslušenstvo obsahuje až 28 doplnkov. Vo výbave sa nachádzajú lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, palacinku, rôzne náplne do kávovaru, krabica s cestovinami, mliekom, napichovacia vidlička, nôž na krájanie a praktická naberačka, soľnička a korenička. Všetky detaily kuchynky sú starostlivo prispôsobené detským rúčkam, ktoré si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Pri hre si rozvíjajú komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Zároveň si zlepšujú aj koncentráciu a bystrý úsudok, naučia sa, na čo slúžia jednotlivé kuchynské náčinie a doplnky.

Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej základné rozmery sú 49*47*100 cm s výškou pracovnej dosky 51 cm, vďaka čomu si každý rodič bude vedieť určiť, či je pracovná doska dostatočne vysoká pre jeho dieťa. Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Funkcie a vlastnosti

  • zabudovaný elektronický modul
  • od 3 rokov
  • chladnička
  • magický hrniec s bublaním
  • rúra na pečenie
  • panvica s otáčaním palaciniek
  • espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami
  • bohatá výbava 27 doplnkov
  • francúzska kvalita a dizajn
  • súčasťou je aj batéria 1x CR2032
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*47*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Celková dĺžka48 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,0 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné