Kuchynka Tefal French Touch elektronická Smoby s grilom, opečenými potravinami a magickou cestovinou s 46 doplnkami červená

Popis produktu

Hľadáte kvalitné a zábavné detské kuchynky s jedinečným dizajnom? Detská kuchynka Tefal French Touch od Smoby je elegantná a jedinečná kuchynka s plnou výbavou a množstvom doplnkov pre deti od 3 rokov. Môže sa popýšiť krásnym dizajnovým vyhotovením v sýto-červenej farbe s bielou pracovnou doskou. Kuchynka je vybavená setom 46 doplnkov, medzi ktoré patria rekvizity surovín a náčinia, ktoré sú používané v skutočných kuchyniach. 

Skvelá voľba

Deti nadchne množstvo funkcií a doplnkov, ktoré táto kuchynka má. Pre deti je k dispozícii panvica na otáčanie palaciniek či realistický gril. Kuchynka má spolu 46 doplnkov medzi ktorými nesmú samozrejme chýbať ani príbory, tanieriky, repliky noža, naberačka, soľnička, korenička, kečup, majonéza, hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka či poháriky. Deti si tiež môžu vyskúšať pečenie v rúre, varenie v hrncoch či panvici na varnej doske. Detičky si môžu počas varenia odkladať kuchynské náčinie do príručných otvorov na pracovnej doske. Detská kuchynka disponuje aj otvárateľným úložným priestorom s poličkou, čo deti učí poriadkumilovnosti.

Samozrejmosťou je aj replika odsávania a hodiny, aby deti mohli sledovať čas varenia a pečenia. Kuchynka poskytne malému kuchárovi aj veľa napodobenín jedla, ako sú párky, upečené kuriatko, vajíčko, muffinky, mrkva a iné. Vo výbave kuchynky sú priložené aj kocky ľadu, ktoré si deti môžu dávkovať priamo z dávkovača ľadu. Deťom dobre poslúži aj malý espresso kávovar, ku ktorému sú priložené kapsule rôznych príchutí. Detská elektronická kuchynka vydáva realistické zvuky, medzi ktoré patrí aj syčanie panvice. Viaceré repliky  potravín sú z jednej strany upečené, takže dieťa bude mať pri varení naozajstnú radosť z veľmi realistického varenia. Dieťa bude prekvapené aj magickou cestovinou, ktorá pri varení v hrnci zázračne zväčší svoj objem.

Kvalitná a náučná

Všetky diely na detskej kuchynke sú vyrobené z jemných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú veľkou trvácnosťou a odolnosťou, aby čo najdlhšie mohli slúžiť všetkým deťom so záľubou vo varení. Dieťa si vďaka tejto jedinečnej kuchynke dokážu rozvíjať svoje jemné motorické pohyby, koncentráciu a bystrý úsudok. Detičky sa naučia, na čo slúži jednotlivé kuchynské náčinie a aj to, že by mali v každej kuchyni dbať na opatrnosť. Detská kuchynka s elektronickými funkciami je rozhodne miestom, kde sa dokáže každé dieťa zabaviť na dlhé hodiny, pričom sa učia základným princípom varenia a pečenia. Zistia, ako používať kuchynské náčinie, kde sa umývajú tanieriky a aké funkcie majú kuchynské spotrebiče. Naučia sa správne sledovať a hospodáriť s časom, keďže v každom varení trvá príprava surovín určitú dobu.

Parametre

Kuchynka je dobre prístupná zo všetkých strán, takže neexistuje dôvod, prečo by sa s kuchynkou nemohlo hrať viac detí zároveň. Jedno dieťa môže obsluhovať rúru na pečenie s otváracími dvierkami a vysúvateľným roštom, druhé sa môže venovať barbecue grilu na opekanie a ďalšie deti si môžu rozdeliť svoje povinnosti pri chladničke s otváracími dverami, ktorá slúži aj ako úložný priestor pre potraviny, pri umývaní riadu či hľadaní ďalších nevyhnutných surovín, ktoré sú vždy potrebné pri pečení či varení. Kuchynka stojí na 6 stabilných nohách a celkové rozmery detskej kuchynky sú 115*45*94 cm s výškou pracovnej dosky 50 cm, vďaka čomu si každý rodič bude vedieť určiť, či je pracovná doska v kuchynke dostatočne vysoká pre jeho šikovného potomka. Súčasťou detskej kuchynky Smoby Tefal French Touch sú aj batérie, ktoré budú rodičia môcť do kuchynky jednoducho zapojiť.

O Smoby

Detská kuchynka, pochádzajúca z dizajnérskej dielne výrobcu Smoby, je jedinečnou detskou hračkou najvyššej úrovne, ktorá len ťažko nájde rivala. Francúzski dizajnéri si potrpia na prvotriedny dizajn, reálne vyhotovenie všetkých línií a doplnkov, ako aj celkovú funkčnosť detských hračiek. Všetky hrany na kuchynkách Smoby sú zaoblené a jemné, s ohľadom na bezpečnosť dieťaťa a rodičia môžu bez starostí nechať svoje ratolesti hrať sa s touto krásnou kuchynkou plnou nezabudnuteľných funkcií, čo im hrdlo ráči.

Funkcie a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • dávkovač ľadu s kockami ľadu
 • barbecue gril
 • panvica s funkciou otáčania placky
 • espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami
 • predpečené potraviny pre realistický zážitok (steak, ryba)
 • bohatá výbava 45 doplnkov
 • hrniec s magickými bublinkami
 • francúzska kvalita a dizajn výrobku
 • vhodné pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov
 • chladnička s otváracími dvierkami a úložným priestorom
 • rúra na pečenie s dvierkami a vysúvateľným roštom
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia80*24*78 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,8 kg
PoznámkaBattery: 1 x CR2032 INCLUDED
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné