Kuchynka Superpack 3in1 Écoiffier s kávovarom a kuchynským robotom 32 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Kuchynka Superpack 3v1 od francúzskeho výrobcu Écoiffier je skvelým darčekom pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa zahrajú hry na šéfkuchárov. Moderná kuchynka poteší deti varnou platničkou, rúrou na pečenie, drezom, kuchynskými hodinami a sadou 32 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza kuchynské náradie v krásnej medenej farbe. K dispozícii budú mať hrnce, príbory, tanierik, solničku, koreničku aj krabicu s omáčkou. Súčasťou kuchynky je aj kávovar s kapsulami, šálkou a kanvicou na mlieko, s ktorými sa deti zahrajú na povolanie baristov a kuchynský robot s 2 rôznymi lopatkami na šľahanie, vajíčkom a fľaškou mlieka.

Detská kuchynka v kombinácii červenej, šedej a bielej farby zaujme každé dieťa, pôsobí útulným dojmom. Ponúka dostatok úložného priestoru na 2 policiach a háčiky na zavesenie náradia. Vďaka bohatej sade doplnkov sa s ňou zahrajú aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti, rozvíjajú si jemnú motoriku, komunikačné a jazykové schopnosti, približujú sa svetu dospelých. Rozmery kuchynky sú 56*29*79 cm, jej celková výška je 79 cm. Je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vydrží deťom dlhé roky. Vďaka nízkej váhe iba 2,92 kg sa dá ľahko presúvať a nezaberá veľa miesta.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*29*83 cm
Celková výška83
Celková dĺžka56 cm
Výška vedierkaECO2524 ku kuchynkám
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,92 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.