Kuchynka skladacia Tefal Opencook Bubble Smoby modrá s magickým bublaním kávovarom chladničkou a 24 doplnkov

Popis produktu

Detská kuchynka Tefal Opencook Bubble so zabudovaným elektronickým modulom je originálna skladacia kuchynka pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Je vyhotovená v príjemnej modro-šedej farebnej kombinácii, ponúka množstvo zábavných funkcií, deti sa s ňou vydržia hrať dlhé roky. Jej súčasťou je hrniec s magickým bublaním, drez, sporák, umývačka riadu, rúra na pečenie, chladnička, digestor so závesným systémom a samozrejme kávovar s rôznymi kapsulami, spolu so zásobníkom. Výhodou je prístupnosť z viacerých strán, a tak je vhodná na hru pre viac detí.

Jej konštrukcia umožňuje ľahké skladanie a rozkladanie. Vďaka praktickej rukoväti a 2 kolieskam sa dá presunúť na miesto, kde sa dieťa chce hrať. Vrchná časť s digestorom sa dá zasunúť až po úroveň pracovnej dosky, zatiaľ čo sa krídla sklopia k bočným stenám. Deti sa s ňou zahrajú doma, ale môžu si ju vziať aj na návštevy u kamarátov, hrať sa s ňou u starých rodičov, dá sa prevážať v aute a je veľmi skladná.

Špeciálne magické vlastnosti nadchnú každé dieťa - nalejte vodu do čarovného hrnca a po umiestnení na sporák sa objavia čarovné bubliny. Deti budú mať takisto dostatočný úložný priestor na rôzne doplnky a kuchynské príslušenstvo, jedno krídlo kuchynky tvorí jedálenská časť, na ktorej je moderný bodkovaný vzor. Na druhom krídle sa nachádza drez, v ktorom si po sebe umyjú riady. Na sporáku sú otáčateľné gombíky, ktoré vydávajú mechanický zvuk Cric crac. Bohaté príslušenstvo obsahuje 24 doplnkov, medzi ktorými sú krabice s obrázkom polievky, cestovín a koláčikov, 2 klasické hrnce, magický hrniec s pokrievkou, 2 poháre, 2 šálky, 3 kapsule do kávovaru, naberačka, špachtľa, 2 tanieriky, 2 lyžičky, 2 nožíky a 2 vidličky. 

Všetky detaily sú prispôsobené malým detským rúčkam. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Pri hre si rozvíjajú komunikačné schopnosti, a hrou sa približujú svetu dospelých. Rozmery produktu sú 65*36*93 cm, jej výška je 93 cm a dĺžka 65 cm. Rozmery v zloženom stave sú 35*36*61 cm. Výška pracovnej plochy je 47 cm. Plastový materiál na kuchynke je jemný a zamatový k detským rúčkam, vďaka oblým hranám je bezpečná pre každé dieťa.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sprináša deťom originálne a kvalitné hračky s pravým francúzskym dizajnom. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Funkcie a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • jednoduchý systém skladania a rozkladania
 • hrniec s magickým bublaním
 • 24 doplnkov
 • espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami
 • umývačka riadu, chladnička a rúra na pečenie
 • jedálenský kútik a drez
 • dostatok úložného priestoru
 • od 3 rokov
 • francúzsky výrobok Smoby
 • vhodné pre dievčatá a chlapcov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery65*35*89 cm
Rozmery balenia35*36*61 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné