Set kuchynka s technickým vybavením Tech Edition Smoby elektronická s hrncami a riadom

Popis produktu

Elektronická kuchynka s technickým vybavením Tech Edition hrncami a riadom je skvelá súprava pre všetky šikovné deti už od 3 rokov. Set hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky Smoby a Écoiffier spolu krásne ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabaví sa s nimi viacero detí, kamaráti aj súrodenci. Zahrajú sa na kuchárov, hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých. Pri hre na povolania si rozvíjajú aj logické myslenie, jemnú motoriku a naučia sa, ako sa používajú kuchynské riady.

Kuchynka s technickým vybavením Tech Edition Smoby elektronická s mnohými zvukmi a svetlami a 35 doplnkov 100 cm vysoká

Kuchynka s technickým vybavením Tech Edition od francúzskeho Smoby je špičková hračka pre všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Dizajnová modrá kuchynka je vybavená elektronickým modulom, vďaka ktorému disponuje mnohými zvukovými a svetelnými funkciami. Malí kuchári a kuchárky objavia originálnu varnú dosku s červeným podsvietením a 2 zvukovými efektmi. Na kávovare sa po stisnutí tlačidla zjaví svetielko upozorňujúce na ohrievanie vody a keď zhasne, dieťa opäť stlačí gombík a vypočuje si zvuk ako pri skutočnom dávkovaní tekutiny. Nad kávovarom je zásobník, ktorý môžete reálne naplniť vodou, takže dieťa získa ešte realistickejší zážitok. Praktický digestor s háčikmi v sebe skrýva funkciu osvetlenia a šikovné deti využijú pri varení aj 2-stupňovú ventiláciu so zvukom simulujúcim funkciu výparníka.

Nadčasová kuchynka obsahuje aj praktický drez na umývanie riadu, otvárateľnú rúru na pečenie a chýbať nesmie ani umývačka riadu s košom na ukladanie riadu. Na bočnej strane kuchynky nájdu detičky chladničku a úložný priestor s 2 poličkami, kam si môžu upratať potraviny a náradie. Pod digestorom sa nachádza aj sódovač, obedík si deti vychutnajú na konci kuchynskej linky. V bohatej sade 35 doplnkov deti nájdu 2 vidličky, 2 nožíky, 2 lyžičky, 2 taniere, 2 poháriky, 2 šálky, 3 kávové kapsule, fľašku so sódou, hrniec s vrchnákom, panvicu s funkciou otáčania palaciniek, palacinku, magickú rybičku opečenú z jednej strany, soľničku a koreničku s mechanickým zvukom cric-crac. Chlapci aj dievčatá sa určite potešia aj magickým cestovinám, ktoré pri teplote nad 18° stupňov získajú krásnu žltú farbu ako pri skutočnom varení.

Riady a potraviny do kuchynky 100% Chef Écoiffier 14 druhov od 18 mes

Riady a potraviny do kuchynky 100% Chef je moderná súprava doplnkov, ktorú ocení každý malý kuchár a kuchárka od 18 mesiacov. V sade sa nachádza 14 doplnkov, deti poteší panvica s volským okom, klasický červený hrniec s pokrievkou, veľký šedý hrniec, súprava 3 zelených hrncov, pečené kuriatko na pekáči, zelenina na dusenie, veľká napichovacia vidlička, nôž, obracačka a lyžica. Vďaka týmto doplnkom sa deti naučia rozlišovať a narábať s kuchynským náradím, zistia ako a kedy sa používajú jednotlivé doplnky. Doplnia si náradie vo svojich kuchynkách, ale taktiež sú vhodné aj k detským reštauráciám a obchodíkom.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*48*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia59*24*70 cm
Celková dĺžka64 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,9 kg
NoteBattery: 5 x AAA/LR03 not included
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné