Didaktická kuchynka pre najmenších Ptitoo Smoby s tvarovanými kockami a zvukovými hodinami od 18 mes

Popis produktu

Didaktická kuchynka Ptitoo od francúzskeho Smoby je nadčasová hračka, ktorá je ako stvorená pre všetky zvedavé a neposedné deti od 18 mesiacov. Nadčasová kuchynka v nežnom modrom vyhotovení s obrázkami veselých zvieratiek si získa chlapcov a dievčatá na prvý pohľad, prebúdza v nich záujem o okolitý svet. Malí šéfkuchári sa môžu tešiť na bohatú sadu 25 doplnkov, medzi ktorými nájdu poháriky, tanieriky, šálky, lyžičky, vidličky, nožíky, panvicu, hrniec s pokrievkou, soľničku so zvukom cric-crac, kuchársku čelenku, kapsule do kávovaru a 4 didaktické kocky pre všestranný rozvoj vašich detí.

V centrálnej časti sa taktiež nachádza varná doska, kávovar a v najvyššej časti sú na digestore umiestnené zvukové hodiny s mechanickým zvukom cric-crac, ktoré zobrazujú štyri rôzne zvieratká. Kuchynka disponuje praktickým úložným priestorom - dieťa má možnosť uložiť kuchárske náčinie na viacerých poličkách. Roztvárateľné krídla na pracovnej doske sprístupnia kuchárom aj dodatočný úložný priestor, do ktorého môžu po obede odložiť príbory. Nádherná kuchynka s animovaným motívom zajačika, býčka, ovečky a kuriatka je ako stvorená na hru do detskej izbičky. Zahrať sa s ňou môže aj viacero detí, kamaráti a súrodenci.

Didaktické kocky využijú vaši najmenší na zlepšenie jemnej motoriky, naučia sa rozpoznávať jednotlivé tvary a farby. Vhadzovaním kociek do správnych otvorov nadobúdajú sebavedomie, rozvíjajú si logické myslenie a priestorové vnímanie. Množstvo ďalších farebných doplnkov deti využijú pri hre na kuchárov, objavujú využitie kuchynských pomôcok. Pri hre s ďalšími deťmi si budú rozvíjať aj jazykové a komunikačné zručnosti. Veselý farebný dizajn kuchynky v nich rozvíja tvorivosť, kreativitu a fantáziu. Rozmery kuchynky sú 66*35*85 cm, výška pracovnej plochy je 41 cm. Kuchynka je vyhotovená z najkvalitnejších plastov, zamatových na dotyk.

Smoby je špičkový francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*35*85 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovnej plochy41 cm
Rozmery balenia49*15*64 cm
Výška vedierkaECO2524 ku kuchynkám
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,20 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.