Výrobca: Smoby Kategória: Obyčajné kuchynky Kód: SM310707
66,59 €
39,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Kuchynka pre deti Princezné Ma Premier od Smoby je krásna detská kuchynka v ružovo-bielej farbe, vhodná pre malé dievčatká. Hrať sa s ňou môžu dievčatá od 18 mesiacov. Kuchynka pre deti je 80 cm vysoká. Priestor na pracovnej doske si malá kuchárka vie zväčšiť vďaka dvom bočným krídelkám, ktoré sa otvárajú do strán a poslúžia aj ako miesto pre podávanie chutných jedál. Súčasťou detskej kuchynky je sporák, drez s batériou, odkvapkávač na riad ako i rúra na pečenie v bielej farbe vyzdobená obrázkom Disney princezien.

Kuchynský riad a iné doplnky si malá kuchárka môže poukladať na 2 bočné poličky ako aj na poličku, ktorá sa nachádza nad pracovnou doskou.  S detskou kuchynkou sa zahrá jedno ale i viac detí. Spoločnou hrou sa rozvíjajú ich komunikačné schopnosti a spoločenské správanie. Detská kuchynka Princezné je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, veľmi odolných vlastností. Smoby kuchynka pre deti obsahuje celkovo až 17 doplnkov do kuchynky, ktoré hru robia dokonalou. Sú to taniere, šálky zdobené rozprávkovým motívom princezien, príbory, hrniec, panvica s pokrievkou a mnohé iné. Tie sa po hre dajú pekne uložiť na poličky a nestratia sa.

Plastový materiál kuchynky a doplnkov je zamatový a príjemný na dotyk a zároveň je vyzdobený krásnym motívom Princezné. Kuchynka sa výborne hodí do interiéru dievčenskej detskej izby. Rozmery kuchynky pre deti Smoby sú 72*30*80 cm. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnými skúsenosťami, čo je zárukou kvality európskeho štandardu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Vlastnosti

  • detská kuchynka v odtieňoch ružovej a bielej farby
  • s obrázkami princezien z Disney rozprávok
  • drez, sporák, rúra, veľa úložného priestoru
  • celková výška 80 cm
  • vhodná od 18 mesiacov
  • 17 doplnkov, ktoré nesmú chýbať v žiadnej kuchyni
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vyrobená z odolného plastu, ktorý je zamatovo jemný
  • podnecuje detskú fantáziu a kreativitu
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery72*30*80 cm
Celková výška80 cm
Výška pracovnej plochy40 cm
Celková dĺžka72 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...