Kuchynka French Cuisine Écoiffier

tyrkysová s panvicou od 18 mes

Doprava zadarmo nad 39€
Výrobca: Écoiffier Kategória: Obyčajné kuchynky Kód: ECO1619
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Kuchynka pre deti French Cuisine je krásna a originálna kuchynka, s ktorou sa zabavia aj tie namenšie deti, chlapci a dievčatá od 18 mesiacov. Kuchynka je vyhotovená vo farbách tyrkysovej a šedej, zaujme každé dieťa na prvý pohľad. Detská kuchynka je vysoká 60 cm a ponúkne deťom otváraciu rúru na pečenie, drez, dvojplatničku a k tomu 13 skvelých doplnkov, ktoré nemôžu chýbať vo výbave pravého šéfkuchára.

Kuchynka je vybavené aj poličkami a odkladacím priestorom, kam si môžu kuchári odkladať svoje náčinie po práci. Je to funkčná detská kuchynka, ku ktorej nepotrebujete batérie a predsa sa s ňou dokážu vaše deti zahrať dlhé hodiny. S detskou kuchynkou sa pohodlne zahrá jedno i viac detí. Je to skvelá forma, vďaka ktorej sa deti učia komunikovať medzi sebou.

Kuchynka obsahuje množstvo praktických doplnkov, ktoré hru s detskou kuchynkou robia zaujímavou: vidlička, nožík, lyžička, tanierik, solnička, cukornička, pohár, panvica, cestoviny, volské oko, kuriatko na podnose a nôž na krájanie s vidlicou na napichovanie. Kuchynka pre deti má drez na umývanie riadu, v ktorom si detičky po varení a pečení umyjú tanieriky a príbor. Celkové rozmery kuchynky sú 44*27*60 cm. 

Detská kuchynka Écoiffier očarí každé malé dieťa, ktoré hrou na kuchárov napodobňujú dospelých a približujú sa ich svetu, osvojujú si kuchárske umenie. Écoiffier je francúzsky výrobca s dlhoročnou tradíciou vo výrobe detských hračiek, čo zaručuje skvelú kvalitu európskeho štandardu.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery44*27*60 cm
Celková výška60 cm
Celková dĺžka44 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,4 kg
Farbatyrkysová
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...