Kuchynka s kávovarom Peppa Pig Cooky Smoby s otvárateľnou pracovnou doskou a rúrou s 22 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Kuchynka pre deti Cooky s krásnym motívom Peppa Pig je nadčasová kuchynka s otvárateľnou pracovnou doskou, ktorá nadchne malé dievčatká od 18 mesiacov. Nádherné ružovo-oranžové vyhotovenie ozdobí a rozveselí každú detskú izbičku a malé kuchárky sa môžu tešiť na bohatú sadu 22 doplnkov, medzi ktorými nájdu poháriky, tanieriky, šálky, príbory, naberačku, soľničku, hrniec aj panvicu na vysmážanie. Zabudovaný kávovar s vkladacími kapsulami zjednoduší dieťaťu prípravu kávy a spoľahnúť sa môže na otvárateľnú rúru na pečenie, varnú dosku, drez a vďaka hodinám, umiestnenými na digestore, bude kontrolovať čas pri varení.

Na poličky po bočných stranách sa dajú poukladať všetky doplnky, ktoré bude dieťa pri svojej práci potrebovať. Roztvárateľné krídla na pracovnej doske sprístupnia kuchárom aj dodatočný úložný priestor, do ktorého môžu po obede odložiť príbory. Rozprávková kuchynka je vyhotovená v žiarivých farbách a obrázky s motívom obľúbenej rodiny prasiatok - Peppa Pig, ktorých poznajú deti po celom svete. Je ako stvorená pre hru na kuchárov, pričom sa s ňou zahrá viacero detí, kamaráti aj súrodenci, prirodzene rozvíjajú svoje vzťahy a navzájom si pomáhajú. Malí kuchári si pri varení zlepšujú aj jemnú motoriku, jazykové a komunikačné zručnosti. Naberajú pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • rozprávkový dizajn Peppa Pig
 • zabudovaný kávovar s kapsulami
 • rúra na pečenie
 • vhodná od 18 mesiacov
 • bohatá sada 22 doplnkov
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • odolný plastový materiál zamatový na dotyk
 • oblé hrany
 • výška pracovnej plochy 42 cm
 • celková výška 85 cm
 • všestranne rozvíja deti
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*35*85 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovnej plochy42 cm
Rozmery balenia49*15*64 cm
Výška vedierkaECO2524 ku kuchynkám
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,20 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.