Kuchynka v kufríku 44 Cats Smoby so 17 doplnkami

Popis produktu

Kuchynka 44 Cats je originálna kuchynka od francúzskeho Smoby, ktorá je vhodná pre deti od 3 rokov. Prichádza v praktickom oranžovom kufríku, na ktorom je obrázok z televíznej animovanej série 44 Mačiek, takže si ju deti obľúbia na prvý pohľad. Kuchynku si dieťa ľahko vezme kamkoľvek so sebou. Zabaví sa s ňou doma, na záhrade, u starých rodičov či na návšteve. Jednoducho sa prenáša a obsahuje spolu až 17 doplnkov: 2 poháriky, 2 šáločky, 2 tanieriky, 2 lyžičky, 2 vidličky, 2 nožíky, panvicu, kartičku na zavesenie, z jednej strany opečený steak a rybičku a taktiež nesmie chýbať ani šikovná platňa na varenie.

Kuchynka, spolu s doplnkami, je vyrobená z veľmi kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý je zároveň príjemný a zamatový na dotyk. Nad pracovnou doskou sú poličky na odkladanie potravín a riadu. Kuchynka Smoby ponúka dostatočný úložný priestor. Po hraní sa kufrík zavrie a ľahko uloží, nezaberá veľa miesta. Oblé hrany zaručia deťom bezpečnosť pri hraní. Je to ideálna hračka na cesty. Produkt má rozmery má rozmery 26*11*24 cm. Je to obľúbená hračka, ktorá u detí rozvíja predstavivosť a fantáziu, hrajú sa hry na povolania a tak sa približujú svetu dospelých, spolu so svojimi súrodencami a kamarátmi.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Odporúčame.
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*11*24 cm
Celková výška24 cm
Hmotnosť0,68 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.