Kuchynka s medeným hrncom Kitchen Écoiffier so zeleninou 17 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Kuchynka Kitchen od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Praktická kuchynka disponuje sporákom s trúbou na pečenie, kuchynskými hodinami a praktickým odkladacím pultíkom. Súčasťou kuchynky je aj sada 17 doplnkov, medzi ktorými je kuchynské náradie v štýlovej medenej farbe, veľký medený hrniec, prísady na ochutenie, panvica s vajíčkom, konzerva s emblémom zeleniny a plech s kuriatkom. Vďaka realistickým doplnkom získajú najmenšie deti skvelé zážitky pri hre na šéfkuchárov.

Detská kuchynka v červeno-bielo-šedej farebnej kombinácii očarí deti na prvý pohľad a ponúka dostatok úložného priestoru - poličky s háčikmi na kuchynské náradie a odkladací priestor na bočnom pultíku. Vďaka bohatej sade doplnkov sa s ňou zahrajú aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti, rozvíjajú si jemnú motoriku, komunikačné a jazykové schopnosti, približujú sa svetu dospelých. Rozmery kuchynky sú 76*29*56 cm, jej celková výška je 76 cm. Kuchynka a doplnky sú vyrobené z kvalitných plastových materiálov, vydržia deťom dlhé roky. Malá kuchynka sa dá ľahko presúvať a nezaberá veľa miesta.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába prvotriedne detské hračky. Spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery76*29*56 cm
Celková výška76 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.