Kuchynka Hello Kitty Cheftronic Smoby elektronická so zvukmi a 20 doplnkami

Popis produktu

Smoby detská kuchynka Hello Kitty Cheftronic je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii romantickej ružovej, bielej a šedej farby. Je prevedená v motíve obľúbenej detskej postavičky Hello Kitty, ktorá si hneď získa srdce každej malej princeznej. Kuchynka má optimálny pomer dĺžky, výšky a šírky, v dynamickej kombinácií farieb dodáva kuchynke šmrnc a príťažlivý dizajn. Je to nová verzia kuchynky, ktorá bola u detí dlhé roky na zozname najobľúbenejších produktov. Kuchynka pre deti so svetlom a zvukom je elektronická a teda funguje na 3 x AA/LR6 batérie, so všetkým čo potrebuje dieťa k šéfovaniu vo svoje prvej vlastnej kuchynke. Kuchynka pre deti je elektrická a vydáva rôzne druhy zvukov a efektov. V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom s najvyššou kvalitou, a preto patrí k najúspešnejším produktom medzi detskými kuchynkami. Značka Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov európskych štandardov. 

Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby, a navyše nezaberá veľa miesta. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Všetky tlačidlá a úchytky, ako aj náradie je prispôsobené tak, aby s ním deti od 3 rokov mohli pohodlne a bezpečne manipulovať. Je dostatočne veľká, a vhodná na hru pre jedno i viac detí. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti, je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstvu doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky a doplnkov sú kvalitné a odolné a zároveň príjemné a zamatové na dotyk. Detská kuchynka Smoby Hello Kitty Cheftronic obsahuje množstvo doplnkov a detailov. Kuchynka má veľa úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Detská kuchynka obsahuje snímateľný a vode odolný drez na umývanie riadu.

Pod drezom je polička na ukladanie riadu a potravín. Detská kuchynka je vybavená aj elektrickým sporákom s dvojplatničkou vydávajúcou zvuky ako pri smažení a varení, pečení alebo bublaní vody Blop-Blop. Pracovná doska je doplnená o odkvapkávač na riad. Sporák ma digitálne hodinky a rúra ukazuje teplotu počas pečenia.  Nad sporákom detskej kuchynky je moderný digestor s háčikmi na visiaci príbor. Kuchynka pre deti má zabudovaný kávovar s reálnym zvukom kávovaru a rúru na pečenie s vlastným grilom. Cez priesvitné dvierka rúry sa dá sledovať ako sa pečie jedlo položené na mriežke. Po zapnutí rúry sa rozsvieti svetlo, a po upečení sa za zvuku vypne svetlo a jedlo je hotové na prestieranie. Kuchynka má spolu 20 doplnkov. Patria k nim riady, príbor, hrnce a rôzne potraviny. Výška pracovnej dosky je 31 cm. Rozmery detskej kuchynky sú 47*29*61 cm. Kuchynka Smoby je ideálnym darčekom pre dievčatko, ktoré sa rado zabáva hrou na pečenie a varenie. Smoby  je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou svojich produktov a jedinečným francúzskym dizajnom. Hračky od Smoby spĺňajú bezpečnostné certifikáty a rodičia sa tak nemusia báť o bezpečnosť svojich detí. 

Vlastnosti

  • elektronická kuchynka s motívom Hello Kitty
  • funguje na 3 x AA/LR6 batérie
  • s 20 doplnkami
  • výška 61 cm
  • rúra po zapnutí svieti, sporák vydáva zvuky
  • s kávovarom, digitálnymi hodinami, digestorom
  • dostatok úložného priestoru
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodná od 3 rokov
  • hlavne pre dievčatá
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*29*61 cm
Celková výška61 cm
Výška pracovnej plochy31 cm
Rozmery balenia53*10*59 cm
Výška vedierkaECO2524 ku kuchynkám
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.