Kuchynka 3-Modules French Écoiffier 3-dielna červeno-strieborná s 21 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Kuchynka French je originálna trojdielna detská kuchynka, ktorá je vhodná pre chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov. Je špecifická tým, že je rozdelená na 3 časti, ktoré sa dajú rôzne kombinovať a využívať tak priestor čo najefektívnejšie. V realistickej červeno-striebornej kuchynke sa nachádza umývačka riadu s drezom na umývanie riadu, ktorá tvorí jej prvú veľkú časť. Druhú časť kuchynky pre najmenších tvorí sporák na varenie a chladnička. Tretia časť je tvorená rúrou na pečenie a jedálenským stolom. Časti kuchynky, ktoré sú pohyblivé môžu byť postavené vedľa seba v rade, dajú sa čiastočne aj úplne vysunúť, takže vytvárajú tvar U. Kuchynka má vo všetkých troch prípadoch úplne iný vzhľad, preto hra v nej deti nikdy neomrzí. Môžu si ju poskladať podľa svojich potrieb.

Vo vrchnej časti kuchynky sa nachádzajú rôzne poličky a vešiaky na odkladanie kuchynských nástrojov. Medzi 21 doplnkov kuchynky patrí kuchárske náčinie, príbory, soľnička, korenička, hrniec na varenie a mnohé ďalšie. S detskou kuchynkou sa pohodlne zahrá jedno aj viacero detí, je dostatočne priestranná. Detská kuchynka Écoiffier je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vydrží dlhé roky. Hra s kuchynkou je nielen veľmi zábavná, ale deti si pri nej rozvíjajú fantáziu a kreativitu, posilňujú jemnú motoriku. Pomáha deťom učiť sa rozoznávať farby a predmety, utužovať priateľstvá pri spoločných veselých hrách. Rozmery kuchynky sú 84*19*77 cm, celková výška je 77 cm. Súčasťou kuchynky sú aj kuchynské hodiny.

Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. S kuchynkou a doplnkami do kuchynky Écoiffier sa deti zabavia veľmi dlho, pretože ponúka široké spektrum hier pre malých kuchárov a kuchárky.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery84*19*77 cm
Celková výška77 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,59 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.