Kuchynka French Cuisine Écoiffier 3-dielna s 25 doplnkami strieborno-tyrkysová od 18 mes

Popis produktu

Kuchynka French Cuisine je nádherná trojdielna detská kuchynka, ktorá je vhodná od 18 mesiacov. Je výnimočná tým, že má 3 časti a to jej dodáva realistický dizajn. V kuchynke sa nachádza umývačka riadu s drezom na umývanie riadu, ktorá tvorí jej prvú veľkú časť. Druhú časť kuchynky pre najmenších tvorí sporák na varenie a chladnička. Tretia časť je tvorená rúrou na pečenie a jedálenským stolom. Časti kuchynky, ktoré sú pohyblivé môžu byť postavené vedľa seba v rade, dajú sa vyklopiť čiastočne alebo úplne, takže vytvárajú tvar U. Kuchynka má vo všetkých troch prípadoch úplne iný vzhľad, preto hra v nej deti nikdy neomrzí. Môžu si ju poskladať podľa seba.

Vo vrchnej časti kuchynky sa nachádzajú rôzne poličky a vešiaky na odkladanie kuchynských nástrojov. Medzi 25 doplnkov kuchynky patria príbory, soľnička, korenička, koláčik, hrniec na pečenie aj varenie a mnoho ďalších. S detskou kuchynkou sa pohodlne zahrá 1 aj viac detí, je dostatočne priestranná. Detská kuchynka Écoiffier je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vydrží dlhé roky. Hra s kuchynkou je nielen veľmi zábavná, ale deti si pri nej rozvíjajú fantáziu a kreativitu, posilňujú jemnú motoriku. Pomáha deťom učiť sa rozoznávať farby a predmety, utužovať priateľstvá pri spoločných veselých hrách. Rozmery kuchynky sú 84*19*77 cm, celková výška je 77 cm. Detská kuchynka je ladená v strieborno-tyrkysovej farbe.

Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage Der Grüne Punkt. S kuchynkou a doplnkami do kuchynky Écoiffier sa deti zabavia veľmi dlho, pretože ponúka široké spektrum hier pre malých kuchárov a kuchárky. Kuchynka Écoiffier má netradičný dizajn a 25 doplnkov, preto si ju zamiluje každý malý kuchár.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery84*19*77 cm
Celková výška77 cm
Rozmery balenia80*40*50 cm
Celková dĺžka84 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,585 kg
Farbastrieborná
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné