Výrobca: Écoiffier Kategória: Obyčajné kuchynky Kód: ECO1621
55,59 €
29,59
Množstvo:
Tovar skladom
Popis produktu

Kuchynka pre deti French Cuisine je nádherná dvojdielna kuchynka, ktorú si zamiluje každé dieťatko od 18 mesiacov. Je výnimočná tým, že má 2 časti a to jej dodáva realistický dizajn. Každý malý kuchár si obľúbi kuchynku Écoiffier, ktorá prichádza v balení spolu s 21 doplnkami. V kuchynke sa nachádza umývačka riadu s drezom na umývanie riadu, ktorá tvorí jej prvú veľkú časť. Druhú časť kuchynky pre najmenších tvorí rúra so sporákom na varenie. Nad týmito spotrebičmi sa nachádzajú rôzne poličky a vešiaky na odkladanie kuchynských nástrojov a potrieb na varenie. 2 časti kuchynky môžu byť postavené vedľa seba v rade alebo sa dajú vyklopiť tak, že je medzi nimi pravý uhol. Kuchynka má v oboch prípadoch úplne iný vzhľad, preto hra v nej deti nikdy neomrzí. Môžu si ju poskladať podľa seba.

Medzi 21 doplnkov kuchynky patria príbory, soľnička, korenička, koláčik, hrniec na pečenie aj varenie a mnoho ďalších. S detskou kuchynkou sa pohodlne zahrá 1 aj viac detí, je dostatočne priestranná. Detská kuchynka Écoiffier je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vydrží dlhé roky. Hra s kuchynkou je nielen veľmi zábavná, ale deti si pri nej rozvíjajú fantáziu a kreativitu, posilňujú jemnú motoriku. Pomáha deťom učiť sa rozoznávať farby a predmety, utužovať priateľstvá pri spoločných veselých hrách. Rozmery kuchynky sú 56*19*77 cm. Detská kuchynka je ladená v strieborno-tyrkysovej farbe, výborne zapadne do detskej izby.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi a kvalitou za primeranú cenu. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto je kuchynka Écoiffier vhodná pre najmenšie deti. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy a bezpečnosti pri hrách. Zakúpte túto jedinečnú kuchynku aj vašim malým kuchárom, aby si od útleho veku osvojovali kuchárske umenie.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*19*77 cm
Celková výška77 cm
Rozmery balenia80*60*37 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,240 kg
Farbastrieborná
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...