Kuchynka elektronická s nastaviteľnou výškou Tefal Evolutive New Kitchen Smoby so zvukovým sporákom a funkčnými spotrebičmi a 31 doplnkov

Popis produktu

Elektronická kuchynka Tefal Evolutive New Kitchen od francúzskeho výrobcu Smoby zaujme každé dieťa a dokáže rásť spolu s ním od 3 do 8 rokov. Detská kuchynka je vyhotovená v originálnom francúzskom štýle a je plne prispôsobená potrebám malých šéfkuchárov. Deti sa pri varení zabavia na dlhé hodiny, veľkú radosť im spravia otočné gombíky s mechanickým zvukom cric-cric, magické cestoviny, ktoré dokážu meniť farbu po vložení do vody, mrkvička na krájanie a panvica s funkciou otáčania palacinky. Originálna súprava 31 doplnkov obsahuje aj kuchynské náradie, vidličky, nožíky, lyžičky, tanieriky, poháriky, šálky, cestoviny, soľničku, náplne do kávovaru, dokonca aj predpečenú rybičku a steak. 

Deti sa s kuchynkou budú hrať celé roky - s priloženými podstavcami s výškou 8 cm ľahko nastavíte dieťaťu výšku podľa jeho potrieb. Základná výška pracovnej dosky je 50 cm a po nasadení podstavcov až 58 cm. Toto vylepšenie ocenia rodičia aj s viacerými deťmi v rôznom veku. Chlapci a dievčatá sa zabavia aj s rúrou na pečenie, chladničkou, sporákom s varnou doskou, ale aj s receptárom s obrázkami, umiestnený priamo pod kávovarom s vkladacími kapsulami. Predĺžená časť kuchynky poslúži deťom ako praktický jedálenský kútik.

Všetky detaily kuchynky sú prispôsobené malým detským rúčkam. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Pri hre si rozvíjajú komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Deti si zlepšujú aj koncentráciu a bystrý úsudok, naučia sa, na čo slúžia jednotlivé kuchynské náčinie a doplnky. Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej základné rozmery sú 92*44*101 cm s výškou pracovnej dosky 50 cm. Po použití podstavcov je výška kuchynky 109 cm. Robustná a pevná kuchynka vyrobená z kvalitných plastov technológiou Blow molding, takže sa vyznačuje veľkou odolnosťou a stabilitou.

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky najvyššej kvality. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Funkcie a vlastnosti

  • zabudovaný elektronický modul
  • rastie s dieťaťom od 3 do 8 rokov
  • rúra na pečenie a chladnička
  • panvica s funkciou otáčania
  • espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami
  • predpečené potraviny pre realistický zážitok (steak, ryba)
  • mrkva na krájanie
  • bohatá výbava 31 doplnkov
  • francúzska kvalita a dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery92*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovnej plochy50-58 cm
Rozmery balenia59.9*20*80 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7.68 kg
NoteBatteries: 2x LR03/AAA (not included)
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.