Drevená kuchynka elektronická Play Kitchen Eichhorn varná doska so svetlom

Popis produktu

Drevená kuchynka elektronická Play Kitchen od nemeckej značky Eichhorn predstavuje skvelú voľbu pre všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Nadčasová detská kuchynka pôsobí nadčasovo, ozdobí každú detskú izbičku a vytvorí v nej veselú a radostnú atmosféru. Je vyrobená z prvotriednych drevených materiálov, vďaka čomu je veľmi pevná a odolná. Varná doska disponuje svetelnou funkciou, takže sa deti môžu tešiť na realistickejší zážitok pri hre na šéfkuchárov. S kuchynkou Eichhorn sa zabavia na dlhé roky, poteší aj ďalšie generácie.

Kuchynka z dreva je vybavená drezom s kohútikom, digestorom a trúbou na pečenie s otáčateľnými gombíkmi. Dizajnová kuchynka v bielom prevedení disponuje aj dostatočným úložným priestorom vo forme poličiek a skriniek s uzatvárateľnými dvierkami s magnetickým úchytom ako na skutočnej kuchynskej linke. Motív keramického obkladu nad sporákom dodáva kuchynke moderný vzhľad, je prepracovaná do najmenších detailov. Kuchynka sa dodáva bez príslušenstva, deti si ju budú môcť doplniť vlastnými kuchynskými hračkami, alebo si ich môžete jednoducho dokúpiť aj na našom e-shope.

Drevená kuchynka stojí na 4 pevných nohách s plastovým ukončením, jej celkové rozmery sú 36*69*100 cm, pričom jej celková výška je 100 cm. Elektronický modul funguje na 2 batérie typu 1.5V-LR6, ktoré nie sú súčasťou balenia. Kuchynka sa dá ľahko presúvať, je ľahká a stabilná. Deti si pri hre na kuchárov približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti a učia sa narábať s novými spotrebičmi. Zlepšujú si jemnú motoriku, logické myslenie, vymýšľajú si vlastné herné kombinácie. Klasický vzhľad kuchynky z prírodného materiálu približuje deti k prírode, vytvárajú si k nej pozitívny vzťah, formuje sa ich osobnosť a individualita.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn deťom tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená kuchynka so svetlom
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery36*69*100 cm
Celková výška100 cm
Rozmery balenia18*39,5*75,5 cm
ElektronickéÁno
SvetloÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.