Kuchynka trojdielna 100% Chef Écoiffier s hrncami, potravinami a prestieraním od 18 mes

Popis produktu

Kuchynka 100% Chef je nadčasová trojdielna detská kuchynka, ktorá poteší všetky deti od 18 mesiacov. Skladá sa z 3 samostatných modulov, ktoré si môžu šikovní kuchári rôzne kombinovať a prispôsobiť jej tvar okolitému prostrediu. Nadčasová červeno-zelená kuchynka ponúkne v deťom v prvom module umývačku riadu s drezom na umývanie riadu, druhý modul obsahuje chladničku s jedálenskou plochou a prestieraním a tretí modul sporák s rúrou a policami na odkladanie kuchynského náradia. Časti kuchynky, ktoré sú pohyblivé, môžu byť postavené vedľa seba v rade, dajú sa čiastočne aj úplne vysunúť, takže vytvárajú tvar U. Kuchynka má vo všetkých troch prípadoch úplne iný vzhľad, preto hra v nej deti nikdy neomrzí. Je prístupná zo všetkých strán a malí nezbedníci si ju poskladajú podľa svojich potrieb a predstáv.

Na poličkách je aj závesný systém na odkladanie kuchynských nástrojov. V bohatej sade doplnkov deti nájdu kuchárske náčinie, príbory, soľničku, koreničku, hrnce na varenie, pekáč s kuriatkom a ďalšie doplnky. S detskou kuchynkou sa pohodlne zahrá aj viacero detí, je dostatočne priestranná. Je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vydrží deťom dlhé roky. Hra s kuchynkou je nielen veľmi zábavná, ale deti si pri nej rozvíjajú fantáziu a kreativitu, logické myslenie a zlepšujú jemnú motoriku. Pomáha deťom učiť sa rozoznávať farby a predmety a učia sa komunikovať so svojimi kamarátmi a súrodencami pri spoločných hrách. Rozmery produktu sú 84*19*77 cm, celková výška je 77 cm.

Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. S kuchynkou a doplnkami do kuchynky Écoiffier sa deti zabavia veľmi dlho, pretože ponúka široké spektrum hier pre malých kuchárov a kuchárky.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery84*19*77 cm
Celková výška77 cm
Celková dĺžka84 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné