Kuchynka Modular 100% Chef Écoiffier s bronzovým riadom a 24 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Detská kuchynka Modular 100% Chef je špičková moderná kuchynka, s ktorou sa zabavia chlapci aj dievčatká už od 18 mesiacov. Je vyhotovená v krásnej šedo-červenej kombinácii a obsahuje kvalitnú sadu 24 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza kuchynské náradietanierikpríborysolničkakorenička2 kuracie stehienka a nechýba ani výzdoba - kvetináč s kvetinou, ktorá dotvára príjemnú atmosféru pri varení a pečení. Súčasťou kuchynky sú aj nádherné riady v bronzovej farbe, ktoré si kuchári obľúbia na prvý pohľad. Pri varení sa spoľahnú na varnú dosku, rúru na pečenie a po jedle môžu riady umyť v dreze. Kuchynka obsahuje aj hodiny, ktoré sú pre šéfkuchárov nevyhnutnosťou a dostatok úložného priestoru pre kuchynské náčinie.

Elegantná kuchynka s jemným dizajnovým vzorom ponúka deťom možnosť prispôsobiť si ju podľa svojich predstáv. Modulárny systém umožňuje zmeniť polohu bočných stien kuchynky, ktoré sa dajú umiestniť v akomkoľvek uhle, dá sa poskladať aj do tvaru štvorca. Vďaka tejto výhode môžete dať kuchynku na takmer akékoľvek miesto, pričom umožňuje deťom prístup zo všetkých strán. Takýmto spôsobom sa s ňou zahrajú aj viaceré deti, kamaráti aj súrodenci. Rozdelia sú úlohy pri varení a umývaní riadu, zažijú tak množstvo radostných chvíľ. Nadčasová kuchynka pomôže deťom pri rozvíjaní komunikačných schopností, približujú sa svetu dospelých a nadobúdajú pocit zodpovednosti. Pri hre na kuchárov si zlepšujú aj jemnú motoriku, učia sa logicky rozmýšľať a uplatňovať svoju fantáziu a kreativitu pri vymýšľaní nových receptov.

Detská kuchynka Modular 100% je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*26*54 cm
Celková výška54 cm
Celková dĺžka64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,4 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.