Kuchynka s pizzou Pizzeria Écoiffier obojstranná polohovateľná so stoličkou a 33 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Detská kuchynka s pizzeriou od francúzskeho Écoiffier je výborným darčekom pre každé dieťa už od 18 mesiacov. V prednej časti obojstrannej kuchynky sa nachádza praktický drez na umývanie riadu, sporák na varenie a v spodnej časti otvárateľná rúra na pečenie s gombíkmi, v ktorej si deti môžu pripraviť chutnú pizzu. K dispozícii majú aj dostatok úložného priestoru a háčikov na zavesenie kuchynského náčinia. Vrchná časť kuchynky má disponuje výdajným okienkom, na ktorý kuchár položí pripravený obed. Pri platení použije zákazník platobnú kartu, ktorú vloží do otvoru platobného terminálu.

Multifunkčná kuchynka ponúkne deťom navyše aj polohovateľné bočné krídla, ktoré sa dajú jednoducho umiestniť do zadnej časti kuchynky s nápisom Pizzeria, kde vytvoria obedový stolík ako v skutočnej reštaurácii. Zákazník sa môže posadiť štýlovú stoličku bez operadla a počas čakania si prezerá obrázky rôznych pochúťok. Pri hre na kuchárov a zákazníkov majú deti k dispozícii až 33 doplnkov, medzi ktorými je nakrájaná pizza s lopatkou, fľaška s olejom, nádoba na príbor, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, kuchynské náčinie, solnička, korenička, hrnce a hamburger, ktorý si deti samé poskladajú zo 6 dielov.

Detská kuchynka s pizzeriou v hnedých odtieňoch pôsobí útulným dojmom, vytvára domácu atmosféru. Deti si ju obľúbia na prvý pohľad, zahrajú sa spolu so svojimi súrodencami aj kamarátmi na povolanie kuchárov a všestranne sa rozvíjajú. Rozmery kuchynky sú 64*26*54 cm, jej celková výška je 64 cm. Je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vyznačuje sa vysokou stabilitou a vydrží deťom dlhé roky. Vďaka nízkej váhe iba 2,8 kg sa dá ľahko presúvať a nezaberá veľa miesta.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*26*54 cm / 20*20*20 cm
Celková výška54 cm
Celková dĺžka64 cm
Výška vedierkaECO2524 ku kuchynkám
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,8 kg
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.