Kuchynka 3 Modules 100% Chef Écoiffier trojdielna s 21 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Kuchynka 100% Chef je praktická a originálna trojdielna detská kuchynka, s ktorou sa zabavia všetky deti už od 18 mesiacov. Skladá sa z 3 modulov, ktoré si môžu malí šéfkuchári rôzne kombinovať a prispôsobiť jej tvar okolitému prostrediu. Nadčasová červeno-šedá kuchynka disponuje umývačkou riadu s drezom na umývanie riadu v strednej, centrálnej časti. Druhú časť kuchynky tvorí sporák na varenie a chladnička. Tretia časť je tvorená rúrou na pečenie a jedálenskou časťou a sódovačom. Časti kuchynky, ktoré sú pohyblivé, môžu byť postavené vedľa seba v rade, dajú sa čiastočne aj úplne vysunúť, takže vytvárajú tvar U. Kuchynka má vo všetkých troch prípadoch úplne iný vzhľad, preto hra v nej deti nikdy neomrzí. Je prístupná zo všetkých strán a malí nezbedníci si ju poskladajú podľa svojich potrieb a predstáv.

Vo vrchnej časti kuchynky sa nachádzajú hodinypoličky a závesný systém na odkladanie kuchynských nástrojov. Medzi 21 doplnkov kuchynky patrí kuchárske náčinie, príbory, soľnička, korenička, hrniec na varenie a mnohé ďalšie. S detskou kuchynkou sa pohodlne zahrá aj viacero detí, je dostatočne priestranná. Detská kuchynka je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vydrží deťom dlhé roky. Hra s kuchynkou je nielen veľmi zábavná, ale deti si pri nej rozvíjajú fantáziu a kreativitu, logické myslenie a zlepšujú jemnú motoriku. Pomáha deťom učiť sa rozoznávať farby a predmety a učia sa komunikovať so svojimi kamarátmi a súrodencami pri spoločných hrách. Rozmery produktu sú 84*19*77 cm, celková výška je 77 cm. Súčasťou kuchynky sú aj kuchynské hodiny.

Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. S kuchynkou a doplnkami do kuchynky Écoiffier sa deti zabavia veľmi dlho, pretože ponúka široké spektrum hier pre malých kuchárov a kuchárky.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery84*19*77 cm
Celková výška77 cm
Celková dĺžka84 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.