Kuchynka CookMaster Verte Smoby elektronická so zvukmi, s ľadom, opečenými potravinami a 36 doplnkami zelená

Popis produktu

Detská elektronická kuchynka CookMaster Verte predstavuje jednu z najmodernejších dizajnérskych kuchyniek pre deti na trhu. Je prevedená v krásnych farbách sviežej zelenej farby v kombináciou s bielou kuchynskou doskou a striebornými detailmi. Kuchynka má zabudovaný elektronický modul a vydáva realistické zvuky pri varení. Kuchynka je vhodná pre deti od 3 rokov a hra s ňou ich neomrzí dlhé roky. Je to ideálna kuchynka do detskej izby. Dá sa rozložiť na menšiu alebo väčšiu verziu s jedálenským pultom. Detská kuchynka má množstvo prepracovaných detailov a nesie sa v štýle francúzskej elegancie a šarmu. Jej farebné prevedenie korešponduje s poslednými trendami bytového dizajnu a architektúry a aj vďaka tomu je hra realistickejšou. Táto úžasná kuchynka zabezpečí vašim ratolestiam dlhé hodiny strávené hrou v kreatívnom prostredí s množstvom realistických kuchynských doplnkov. 

Táto kuchynka má inovatívny dizajn rúru na pečenie s otvárateľnými dvierkami a autentickým roštom, kde si deti môžu piecť chutné koláčiky, a iné dobroty. Detská kuchynka má unikátny dávkovač ľadu so 4 kockami ľadu, ktoré z neho po stlačení vypadávajú. Kuchynka sa dá jednoduchým pohybom rozšíriť na dlhú kuchynskú linku s jedálenským stolom na ktorého konci je drez na umývanie riadov. Kuchynka pre deti má množstvo úložných priestorov, kde si deti môžu uložiť doplnky a iné kuchynské spotrebiče. Pracovná doska kuchynky má realistický sporák s plynovou a elektrickou platňou, ktorá vydáva zvuky pri varení Blop Blop Blop. Pri plynovom sporáka sa po otočení spínača objavia modré plamienky a sporák vydáva zvuk Cric Cric, ako pri zapaľovaní.  Za sporákom je gril, kde si deti môžu ugrilovať dobrotu. Nad pracovnou doskou sa čnie stojan, kde si deti nájdu mikrovlnku a nad ním je espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami.

Nad sporákom je detský digestor s háčikmi na zavesenie kuchynského náradia. Kuchynka Smoby obsahuje spolu až 36 doplnkov, ktoré robia hru jednoducho úžasnou v každom smere. Doplnky kuchynky majú magické vlastnosti. V hrnci s pokrievkou sa uvaria cestoviny a deti sa môžu hrať na majstrov kuchárov pomocou vyhadzovacej panvice s plackou. K doplnkom kuchynky patria príbory, taniere, poháre na ľad a šálky na kávu. Medzi doplnkami di vaše ratolesti nájdu i kuchynské náradie a unikátne opečené potraviny, s ktorými je pečenie na grile, ako naozaj. Ďalej k doplnkom patria i detské potraviny ako mlieko, cereálie, cookies a cestoviny. Kuchynka pre deti CookMaster Verte má oblé a tupé hrany, vďaka čomu si vaše deti pri hre neublížia.

Kuchynka spolu s doplnkami je vyrobená z plastového materiálu, ktorý je zdravotne nezávadný. Materiál kuchynky má odolné vlastnosti, a jej farba zostáva krásne žiarivá. Kuchynka pre deti CookMaster urobí z každého kuchára či kuchárky naozajstného kuchárskeho majstra. Výška kuchynky je 99 cm a jej rozmery sú 110*34*99 cm. Je to kvalitný francúzsky výrobok od výrobcu Smoby, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou, o čom svedčia mnohé ocenenia a bezpečnosti kvality. Detská kuchynka Smoby CookMaster Verte obsahuje spolu až 36 doplnkov, a funguje na 1 x CR 2032 batériu, ktorá je súčasťou balenia. Tento kvalitný európsky výrobok spĺňa prísne štandardy a kritériá európskej únie. Tak čo vám uvaria vaše ratolesti dnes?

Funkcie a vlastnosti

 • opečené potraviny (steak a ryba)
 • dávkovač ľadu s kockami ľadu
 • elektronický modul
 • realistické zvuky ako pri varení Blop Blop
 • realistické zvuky zapaľovania sporáka Cric Cric
 • čarovný hrniec s cestovinami
 • panvica na vyhadzovanie placiek s plackou
 • 36 doplnkov
 • espresso kávovar s kapsulami
 • francúzsky výrobca Smoby
 • pre deti od 3 rokov
 • celková výška 99 cm
 • vhodné pre dievčatá i chlapcov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery110*34*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia66*26*74 cm
Celková dĺžka110 cm
Výška vedierkaECO2524 ku kuchynkám
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,08 kg
Noteice-maker
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.