Kuchynka CookMaster Verte Smoby elektronická so zvukmi a 33 doplnkami zeleno-šedá

Popis produktu

Detská kuchynka Cook Master Verte je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii zelenej, bielej a striebornej farby, ktorá pôsobí nadčasovo a je to farebná kombinácia najnovších trendov medzi francúzskymi architektmi či odborníkmi na módu. Táto dizajnérska kuchynka pre deti je elektronická a vydáva realistické zvuky.  V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom s najvyššou kvalitou a preto patrí k najkvalitnejším produktom medzi detskými kuchynkami. Značka Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov spĺňajúce prísne európske štandardy. Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby, a zároveň nezaberá veľa miesta. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je vhodná na hru pre jedno i viac detí. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých.

Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov. Všetky úchyty, tlačidlá, zapínače a vypínače ako aj doplnky kuchynky sú prispôsobené tak, aby dieťa od 3 rokov nemalo problém s ich uchytením a manipuláciou. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť, a vďaka množstva doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky a doplnkov sú odolné a veľmi kvalitné a zároveň príjemné a zamatové na dotyk. Detská kuchynka Smoby je dizajnovo vyvinutá s francúzskym šarmom a precíznosťou. Dá sa zmenšiť ale aj rozšíriť na väčšiu kuchynku pomocou bočného stojana. Kuchynka má množstvo úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené a nič sa nepohadzuje po zemi. Vrchná časť kuchynky obsahuje kávovar s bielym hrnčekom na kávu, mikrovlnnú rúru ako aj digestor nad varnou doskou.

Ku kávovaru je dodávaných 6 náhradných kapsúl rôznych farieb čokoládovej, mliečnej či pistáciovej príchute. V dolnej časti je rúra na pečenia a umývačka riadu. Po pravej strane je množstvo priestoru na hranie a drez na umývanie riadu. V dolnej časti kuchynky je chladnička s poličkami a na vnútorných dverách výrobňa priesvitných plastových kociek ľadu, ktoré po stlačení padajú do pohára. Po zapnutí plynového sporáka sa objavia modré plamene. Elektrická varná doska s dvoma platňami vydáva zvuky ako pri varení, pečení, vyprážaní či bublaní Blop-Blop. Zapínač a vypínač sporáku vydáva mechanické zvuky Klik-Klik. V zadnej časti je platňa na grilovanie. Po stranách detskej kuchynky je pracovná doska na prípravu ingrediencií a jedálenský stôl s prestieraním, kde si deti môžu servírovať to, čo si navarili.

Drez na umývanie riadu detskej kuchynky má otočný kohútik. Na modernom digestore visia kuchynské potreby na varenie. Kuchynka pre deti spolu obsahuje až 33 unikátnych doplnkov rôznych farieb a tvarov, ktoré hru robia dokonalou. Sú to hrnce, príbory, poháre, potraviny a iné. Kuchynka pre deti Cook Master Verte je majster medzi detskými kuchynkami, pripomína reálnu kuchynku a deti môžu napodobňovať rodičov v kuchyni. Má v sebe francúzsky šarm. Je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov. S touto skvelou kuchynkou bude hra vašich ratolestí výnimočná. Rozmery detskej kuchynky sú 110*34*99. Výška pracovnej dosky je 50 cm, jej celková výška je 96 cm a hĺbka 34 cm.

Funkcie a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul 
 • prístupná z každej strany
 • realistické zvuky ako pri varení Blop Blop 
 • tlačidlá so zvukmi Klik Klik
 • espresso kávovar s kapsulami
 • dávkovač ľadu s ľadovými kockami
 • mikrovlnka, digestor, jedálenský stôl
 • 36 doplnkov
 • od 3 rokov
 • celková výška 96 cm
 • vhodná pre dievčatá i chlapcov
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery110*34*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia66*26*74 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť8 kg
Notevyraba lad
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.