Kuchynka Tefal Cheftronic Orange Smoby elektronická so zvukom a svetlom a 20 doplnkov 62 cm vysoká

Popis produktu

Kuchynka Tefal Cheftronic Orange z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je štýlová kuchynka, ktorá poteší každé dieťa od 3 rokov. Nádherné oranžovo-biele farebné vyhotovenie pôsobí trendovo, stane sa ozdobou detskej izbičky. Kuchynka má elektronické funkcie, rúra na pečenie s priehľadnými dvierkami dokáže svietiť, takže deti zažijú pri pečení naozaj realistický zážitok, ktorý umocňujú aj zvukové efekty. Sporák je vybavený imitáciou digitálnych hodín, zobrazujúcich aj teplotu pečenia. Kompaktná kuchynka disponuje modernou varnou doskou, na ktorej budú deti za zvukov varenia pripravovať svoje obľúbené pokrmy. Kávovar so zvukom poteší deti, ktoré si po varení budú chcieť vychutnať dobrú kávu. Nad sporákom je kvalitný digestor s háčikmi na náradie, ktorý sa postará o odsávanie pár pri varení. Kuchynka je vybavená aj praktickým drezom, pod ktorým sa skrýva polička na odkladanie riadu a potravín.

Detská kuchynka je vyhotovená z kvalitných a prvotriednych plastov so zaoblenými hranami, je zamatová na dotyk. Súčasťou kuchynky je aj 20-dielna sada doplnkov, v ktorej sú tanieriky, lyžičky, nožíky, hrnce, poháriky, koláčiky krabice s motívom polievky, špagiet a sušienok, kuriatko, šálka a naberačka. Vďaka svojim rozmerom je kuchynka dostatočne veľká aj pre hru viacerých detí, ktoré si budú spolu rozvíjať kuchárske umenie, jemnú motoriku a logické myslenie. Hrou na povolanie kuchárov sa približujú svetu dospelých, naberajú pocit zodpovednosti a učia sa, ako používať jednotlivé kuchynské náčinie a spotrebiče. S kuchynkou sa vydržia zabávať po dlhé roky a naučia sa aj poriadkumilovnosti, po každej hre si pomôcky ľahko upracú. Výška pracovnej dosky detskej kuchynky je 31 cm. Rozmery kuchynky sú 47*29*62 cm, pričom celková výška kuchynky je 62 cm. Funguje na 3 batérie typu AA/LR6 1.5V, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Smoby už dlhé roky prináša deťom originálne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery47*29*62 cm
Celková výška62 cm
Rozmery balenia59*54*11 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,8 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR6 1.5V not included
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné