Kuchynka so zvukom Bon Appetit Kitchen Grey Smoby s rúrou na pečenie a chladnička s 23 doplnkami

Popis produktu

Elektronická kuchynka Bon Appetit Grey od francúzskeho výrobcu Smoby je moderná kuchynka, ktorá poteší všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Nadčasový francúzsky dizajn v šedom vyhotovení si získa každé dieťa na prvý pohľad. Tešiť sa môže na kuchynské hodiny a originálne zvuky pri varení, vďaka ktorým je hra s kuchynkou ešte realistickejšia. Je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, ktoré sú jemné na dotyk. Ponúka prístup z viacerých strán, takže sa s ňou zahrajú aj kamaráti a súrodenci, jej zadná strana je ozdobená krásnym obrázkom s kuchynským motívom.

Súčasťou kuchynky je praktická rúra na pečenie, chladnička, kávovar s náhradnými kapsulami a varná doska, ktorá dokáže vydávať zvuk pri príprave jedla. Šéfkuchári sa pri varení spoľahnú na sadu 23 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza hrniec s pokrievkou, panvica, lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, krabica s cestovinami, mliekom, napichovacia vidlička, nôž na krájanie a praktická naberačka. Všetky detaily kuchynky sú starostlivo prispôsobené detským rúčkam, k dispozícii majú aj množstvo úložného priestoru pre všetky doplnky. Pri hre si zlepšujú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, získavajú pocit zodpovednosti a približujú sa svetu dospelých. Zároveň si zlepšujú koncentráciu a bystrý úsudok, naučia sa, na čo slúžia jednotlivé kuchynské náčinie a doplnky.

Stabilná kuchynka stojí na pevnom podstavci a jej rozmery sú 53*33*96 cm, pričom celková výška je 96 cm, výška pracovnej dosky 49 cm. Elektronický modul funguje na 1 batériu typu CR2032. Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky najvyššej kvality. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Vlastnosti

  • zvukový efekt pri varení
  • elektronický modul s batériou CR2032
  • sada 23 kuchynských doplnkov
  • francúzska kvalita a dizajn
  • pre deti od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery53*33*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia50*20*66 cm
Celková dĺžka53 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,2 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.