Kuchynka Bon Appétit Chef Smoby s chladničkou a kávovarom a čajová sada Hello Kitty s 33 doplnkami

Popis produktu

Sety detských hračiek sa tešia čoraz väčšej obľube u detí, vďaka svojej kvalite a taktiež u rodičov, keďže predstavujú výhodný nákup. Set hračiek, kuchynka Bon Appétit Chef s chladničkou a kávovarom a čajová sada Hello Kitty s 33 doplnkami, je krásny set hračiek určený pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa snažia pomáhať svojím rodičom pri príprave pohostenia. Hračky v sete navzájom ladia a sú vhodným doplnkom, ktorý rozžiari každú detskú izbičku. Kvalitné hračky od Smoby a Écoiffier deti nielen zabávajú, ale aj rozvíjajú ich schopnosti a zručnosti.

Kuchynka pre deti Bon Appétit Chef Smoby s chladničkou a kávovarom oranžovo-strieborná

Detská kuchynka Bon Appétit Chef predstavuje jednu z najprepracovanejších produktov medzi detskými kuchynkami na trhu. Je vyrobená v krásnej a sviežej farebnej kombinácii oranžovej farby, ktorá je doplnená striebornou a bielou. Detská kuchynka je vhodná pre deti od 3 rokov. Vďaka svojmu prevedeniu je kuchynka prístupná z každej strany, a preto umožňuje hru pre viac detí. Hra s detskou kuchynkou u detí rozvíja komunikačné schopnosti a vzájomnou hrou napodobňujú dospelých. Príslušenstvo, doplnky, dvierka a tlačidlá sú prispôsobené drobným detským rúčkami. Kuchynka je vhodná pre dievčatá i chlapcov. Hrou s kuchynkou si tiež cibria motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov.

Smoby Bon Appétit Chef má množstvo úložného priestoru. Kuchynka je tvorená chladničkou s realistickým obrázkom obsahu chladničky. Vedľa nej je rúra na pečenie s otvárateľnými dvierkami, kde si deti môžu upiecť koláčik. Pracovná doska kuchynky pre deti je tvorená elektrickým sporákom s dvoma platňami na varenie a pečenie, drezom na umývanie riadu. Nad pracovnou doskou kuchynky sa týči stojan, na ktorom je zakomponovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami a rôznymi príchuťami. Nad ním sú kuchynské hodiny, ktoré nesmú chýbať v žiadnej správnej kuchyni a v hornej časti sú držiaky na kuchynské náradie.

Ku kreatívnym doplnkom kuchynky patrí hrniec s pokrievkou, taniere s príbormi, poháre, šálky na kávu, náhradné kapsuly do kávovaru, kuchynské náradie, panvica, cookies a cestoviny. Detská kuchynka Smoby má množstvo úložných priestorov a vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa zmestí do každej detskej izbičky. Kuchynka je vysoká 97 cm a jej rozmery sú 53*34*97 cm. Kuchynka dýcha francúzskym šarmom a eleganciou. Pri tejto kuchynke sa každé dieťa stane malým šéfkuchárom alebo šéfkuchárkou.

Detská čajová sada Hello Kitty Écoiffier veľká od 18 mesiacov s 33 doplnkami ružovo-oranžová

Čajová sada Hello Kitty je splneným snom každého malého dievčatka, ktoré túži mať svoju vlastnú štýlovú čajovú súpravu a spraviť pre svoje kamarátky alebo mamičku príjemné posedenie pri čaji. Detská čajová sada je navrhnutá v štýle svetoznámej a veľmi obľúbenej roztomilej mačičky Hello Kitty, ktorú zbožňujú dievčatká po celom svete. Čajový set Hello Kitty pre deti je vyrobený z kvalitných a na dotyk veľmi príjemných materiálov, ktoré sú zároveň vysoko odolné a bezpečné pre všetky detičky od 18 mesiacov. Detská čajová súprava v motíve Hello Kitty je tvorená až 33 štýlovými doplnkami, ktoré by rozhodne nemali chýbať v žiadnej detskej kuchynke.

Detská sada Hello Kitty obsahuje 4 tanieriky v štvorcovom tvare, sadu príborov, ktorý tvoria 4 vidličky, 4 nožíky a 4 čajové lyžičky, oranžové poháriky na nápoj, malá nádobka na mlieko alebo smotanu, 4 krásne šálky s uškom a podšálkou, malá a šikovná cukornička a nakoniec aj nádherný oranžový čajník na prípravu toho najlepšieho čaju. S detským čajovým setom Hello Kitty sa vaša malá princezná bude cítiť ako skutočná hostiteľka. Zároveň môže vaše dievčatko vďaka čajovej súprave nadobudnúť základné skúsenosti a znalosti týkajúce sa správneho stolovania, obsluhovania hostí či servírovania občerstvenia. 

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá je známa produkciou plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred zraneniami. Ďalší kvalitný výrobca z Francúzska je Écoiffier, ktorý je na trhu známy pestrým výberom kvalitných hračiek. Écoiffier ponúka kvalitu za rozumnú cenu. Použité materiály na hračkách Smoby a Écoiffier dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek. Sada kuchynky a potravín v krabičke je skvelá hračka, ktorá obsahuje ohromné množstvo doplnkov nevyhnutných na jedinečnú hru plnú zábavy pre vaše ratolesti.

Doprava 59
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné