Kuchynka 44 Cats Cooky Smoby s otvárateľnými krídielkami a 24 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Kuchynka pre deti s animovaním televíznym motívom 44 Cats je nádherná kuchynka s otvárateľnou pracovnou plochou, ktorá nadchne každé dieťa už od 18 mesiacov. Nádherné oranžovo-biele farebné vyhotovenie s hviezdičkami ozdobí a rozžiari každú detskú izbičku a šikovné kuchárky sa môžu tešiť na bohatú sadu 24 doplnkov, medzi ktorými nájdu poháriky, tanieriky, šálky, príbory, naberačku, soľničku, koláč, misu, cestoviny, hrniec aj panvicu na vysmážanie. Zabudovaný kávovar s vkladacími kapsulami osvieži dieťa pri jeho varení a spoľahnúť sa môže na otvárateľnú rúru na pečenie, varnú dosku, drez a čas strávený pri zábave bude kontrolovať na hodinách, umiestnených na digestore, pri ktorom sú aj háčiky na kuchynské náradie.

Na poličky po bočných stranách sa dajú poukladať všetky doplnky, ktoré bude dieťa pri svojej práci potrebovať. Roztvárateľné krídla na pracovnej ploche sprístupnia kuchárom aj dodatočný úložný priestor, do ktorého môžu po obede odložiť lyžičky a vidličky.  Rozprávková kuchynka je vyhotovená v žiarivých farbách a dvierka na rúre sú ozdobené animovanými mačičkami, ktoré si získajú deti na prvý pohľad. Je ako stvorená pre hru na kuchárov, pričom sa s ňou zahrá viacero detí, kamaráti aj súrodenci, prirodzene rozvíjajú svoje vzťahy a učia sa navzájom vychádzať. Rozvíjajú si aj jemnú motoriku, jazykové a komunikačné zručnosti. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rozmery kuchynky sú 66*35*85 cm. Výška pracovnej plochy je 42 cm.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša kvalitné plastové hračky pre deti rôzneho veku. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

  • kuchynka s krídelkami
  • animovaný motív 44 Cats
  • zabudovaný kávovar s kapsulami
  • rúra na pečenie
  • vhodná od 18 mesiacov
  • bohatá sada 24 doplnkov
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • odolné plasty, zamatové na dotyk
  • oblé hrany
  • podnecuje detskú fantáziu a kreativitu
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*35*85 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovnej plochy42 cm
Rozmery balenia49*15*64 cm
Výška sedacej plochy41 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,20 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.