Kuchárska taštička so zásterou Chef's Bag Tender Leaf Toys 9-dielna sada s drevenými a textilnými doplnkami

Popis produktu

Kuchárska taštička so zásterou Chef´s Bag od špičkových dizajnérov značky Tender Leaf Toys bola navrhnutá vo Veľkej Británii a je vynikajúcim darčekom pre všetky deti od 3 rokov. Drevená a textilná sada pre kuchárov a kuchárky obsahuje vysokú bielu kuchársku čapicu a zásteru s vreckom, rukavicu, drevený valček na cesto, veľkú lyžicu, súpravu 3 lyžičiek a kuchársku taštičku so zipsom, do ktorej sa dá náčinie uložiť a vziať kamkoľvek so sebou. Deti milujú hry na kuchárov a vďaka tejto sade sa budú cítiť ako skutoční šéfkuchári, vytlačené obrázky animovaných kuchárov na doplnkoch navodia tú správnu atmosféru pri varení a pečení. 

Pri výrobe doplnkov bolo použité starostlivo opracované drevo a prvotriedny textil, ktorý uchráni detské šaty pred ušpinením. Jemné línie doplnkov v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Kuchynské vybavenie pre deti je vyhotovené v pravom britskom štýle, na ktorom sa podieľali aj skúsení remeselníci. Deti pri hre s doplnkami objavia množstvo kombinácií, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť pri vymýšľaní a skúšaní nových receptov v ich vlastných kuchynkách. Hra na kuchárov približuje deti k svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. So súpravou Chef pomôžu chlapci a dievčatá svojim rodičom v kuchyni, zlepšujú a rozvíjajú svoje vzťahy prirodzenou a hravou formou, učia sa vzájomnému rešpektu.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • kvalitná kuchárska taštička so zásterou
  • 9-dielna sada
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • vhodná k detským kuchynkám
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery20*10*18 cm
Rozmery balenia27*10*22 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle9
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.