Kreatívne tvorenie Jellybeans Monster High Educa Vyrob si vlastné želatínové cukríky s formičkami od 5 rokov

Popis produktu

Kreatívne tvorenie Jellybeans od španielskeho výrobcu Educa predstavuje skvelý darček pre všetky kreatívne deti od 5 rokov, ktoré majú rady sladkosti. Chlapci a dievčatá sa naučia vyrábať vlastné želatínové cukríky s motívom Monster High, pričom majú k dispozícii kompletnú sadu na prípravu sladkostí. Tešiť sa môžu na nádobku, v ktorej zmiešajú v správnom pomere vodu a požadovanú príchuť (cola, citrón, pomaranč alebo jahoda). Po zamiešaní nalejú zmes do pripravených formičiek a nechajú ju stuhnúť. Za chvíľu budú mať pripravené sladkosti, ktoré si z formičky jednoducho vyberú.

Pri výrobe sladkých maškŕt pracujú malí cukrári a cukrárky so skutočnými surovinami a svoje dokonalé výtvory ich potešia dvakrát. Radosť budú mať nielen z vlastnoručne vyrobených želatínových bonbónov, ale následne si môžu dopriať za dobre vykonanú prácu sladkú odmenu. Doprajte vašim deťom dlhodobú zábavu a radosť z vlastnoručne vyrobených sladkých čokoládových bonbónov. Súčasťou sady je aj návod v anglickom jazyku.

Pri výrobe sladkostí sa dieťa približuje svetu dospelých, hrá sa na povolanie cukrára, zlepšuje si jemnú motoriku, rozvíja si logické myslenie a predstavivosť. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle, kreatívnych a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa okrem kreatívnych sád nájdete aj množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.