Kozmetická taštička s kozmetikou My Beauty make Up Set Smoby so špirálou rúžom očný tieň so štetcom a pilník

Popis produktu

Kozmetická taštička s doplnkami My Beauty od francúzskeho výrobcu Smoby je skvelá hračka pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré majú rady hry na vizážistky a kozmetičky. V elegantnej bielej kozmetickej taštičke so zipsom nájdu množstvo skrášľujúcich doplnkov - očnú špirálu, rúž na pery, očný tieň so štetcom, pilník na nechty a krém na ruky. Kozmetické doplnky sú repliky, pôsobia realistickým dojmom a sú maximálne bezpečné pre hru detí. Vďaka praktickej textilnej taštičke si môžu dievčatká doplnky zbaliť a vziať na návštevu ku kamarátkam.

Jednotlivé doplnky sú vyrobené z kvalitných a pevných plastov so zaoblenými hranami. Dievčatá si vďaka nim môžu otvoriť vlastný skrášľovací salón. Hravým spôsobom objavujú svet dospelých, učia sa, na čo slúžia jednotlivé kozmetické doplnky a ako sa správne používajú. Rozvíjajú si komunikačné a jazykové schopnosti, rýchlejšie sa socializujú a získavajú pocit zodpovednosti. Manipuláciou s doplnkami si zlepšujú jemnú motoriku, sústredenie a logické myslenie. 

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca prvotriednych plastových hračiek pre deti každého veku. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery18*2*13 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.