Kozmetický stolík elektronický My Beauty Center 3in1 Smoby kaderníctvo a kozmetika s nechtovým štúdiom a 32 doplnkov

Popis produktu

Potešte svoje deti špičkovým kozmetickým štúdiom od francúzskeho výrobcu Smoby. Kozmetický stolík elektronický My Beauty Center 3v1 ponúkne chlapcom a dievčatám od 3 rokov kompletný wellness program, pri ktorom sa zahrajú hry na kaderníčky, vizážistov a manikérky. Kozmetický stolík sa skladá z dvoch častí, ktoré sa dajú rozložiť do tvaru písmena L, pričom sa deti môžu hrať na 3 herných plochách, ktoré sú spolu vybavené bohatou sadou 32 kozmetických doplnkov. Salón v jemnom ružovo-modro-bielom prevedení si obľúbia deti na prvý pohľad a vydržia sa s ním hrať dlhé roky. 

Pri hre na kaderníčky majú dievčatá k dispozícii ružovú stoličku, na ktorú posadia svoje zákazníčky a okrúhle nastaviteľné zrkadlo z prvotriedneho materiálu, bezpečného pre deti. Pri starostlivosti o vlásky využijú elektronický fén s 2 nadstavcami, ktorý vydáva zvuky a svieti, žehličku, hrebeň, kefu, vlasové doplnky, kadernícke nožničky a nádhernú striebornú čelenku. Kadernícky salón je vybavený množstvom úložného priestoru, poličkami, 2 zásuvkami a praktickým otvárateľným boxom, takže si budú môcť po každej hre upratať všetky doplnky.

Pri hre na manikérky a vizážistov sa deti výborne zabavia s 2 lakmi na nechty, paletou očných tieňov, rúžmi s mechanickou funkciou, špirálou a fľaštičkou s krémom. Súčasťou výbavy je aj replika elektronickej UV lampičky na vytvrdenie gélových lakov, ktorá vydáva zvuky a svieti. Vďaka nej získa dieťa ešte realistickejší zážitok z každej hry. Po dokončení úprav nechtov môže kaderníčka nastoknúť zákazníkovi na prst veľký ozdobný prsteň. Stredná časť kozmetického salóna je vybavená umývadlom a ručnou sprchou. Na tomto mieste môžu kaderníčky starostlivo umyť vlásky svojim zákazníkom alebo svojej bábike, ktorá nie je súčasťou balenia.

Predná časť salóna je vyhradená na platby za doplnky a procedúry, ktoré zákazník podstúpil v skrášľovacom centre. Zdobí ju stojan s nápisom Beauty Center, vedľa ktorého si dieťa nastaví oznam, či je salón otvorený alebo zatvorený (v angličtine). Skrášľovacie doplnky, ktoré sú určené na predaj, si malé obchodníčky môžu vyložiť na poličky alebo do praktickej priehradky. Zákazníci platia platobnou kartou, ktorá sa dá vložiť do terminálu a odtiaľ si vezmú doklad o kúpe. Salón je vybavený aj praktickou otváracou pokladňou, do ktorej si uložia prijatú hotovosť. Na pultíku sa nachádza aj otočná brožúra s cenami za poskytnuté procedúry a doplnky. 

Kozmetické centrum má celkové rozmery 98*52*101 cm, dá sa rýchlo rozložiť do tvaru písmena L a opäť zložiť do kompaktného tvaru. Je vyrobené z najkvalitnejších plastových materiálov, ktoré sú odolné a zároveň jemné na dotyk. Deti sa zahrajú hry na rôzne povolania, objavujú svet dospelých. Učia sa, na čo slúžia jednotlivé kozmetické doplnky a ako sa správne používajú. Kozmetický stolík využijú chlapci aj dievčatá, zabavia sa s ním súrodenci aj kamaráti. Rozvíjajú si komunikačné a jazykové schopnosti, rýchlejšie sa socializujú a získavajú pocit zodpovednosti. Manipuláciou s doplnkami si zlepšujú jemnú motoriku, sústredenie a logické myslenie. 

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca prvotriednych plastových hračiek pre deti každého veku. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*52*101 cm
Celková výška101 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Na batériuÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,9 kg
NoteBattery: 5 x AAA/LR03 (not included)
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.