Kozmetický stolík so stoličkou Hello Kitty Smoby a 10 doplnkov

Popis produktu

Urobte radosť svojim deťom a prekvapte ich s vlastným salónom krásy. Kozmetický stolík so stoličkou z dielne francúzskych dizajnérov Smoby rozveselí všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Štýlový ružovo-biely stolík so zrkadlom a stoličkou nadchne vašich najmenších animovaným motívom Hello Kitty. Jeho povrch je ozdobený obrázkami populárnej mačičky, ktorá je známa deťom po celom svete. Malé kaderníčky sa potešia bohatej sade 10 doplnkov. v ktorej sa skrývajú prstienky, hrebeň a hrebienok, náhrdelník, náramok, čelenka a 2 fľaštičky určené na parfum.

Všetky plastové diely na kozmetickom stolíku sú vyrobené s ohľadom na bezpečnosť vášho dieťaťa. Súčasťou stolíka je aj nastaviteľné zrkadlo s emblémom Hello Kitty, ktoré je vyrobené z prvotriedneho materiálu, bezpečného pre dieťa. Všetky kozmetické pomôcky sa dajú odložiť do praktických zásuviek pod zrkadlom. Dievčatká si budú môcť dosýta obzerať svoj odraz, starať sa o svoje vlásky a s kamarátkami sa zahrajú hru na povolanie kaderníčky, približujú sa svetu dospelých. Rozvíjajú si jemnú motoriku, zručnosť a cibria si cit pre estetiku a dizajn. Pri hre s kamarátkami a súrodencami si zlepšujú aj komunikačné schopnosti. Rozmery detského stolíka sú 49*36*94 cm, nosnosť stoličky je 50 kg.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*36*94 cm
Celková výška94 cm
Rozmery balenia49*19*64 cm
Celková dĺžka49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.