Kozmetický stolík so stoličkou Frozen Hairdresser Smoby so zrkadlom s emblémom a 10 doplnkami

Popis produktu

Kozmetický stolík so stoličkou Frozen od francúzskeho Smoby predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Očarujúci stolík v modro-bielej farebnej kombinácii so zrkadlom a stoličkou očarí vašich najmenších motívom animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Jeho povrch je ozdobený obrázkami princezien Anny a Elsy, ktoré sú známe deťom po celom svete. Súčasťou kozmetického stolíka je aj sada 10 doplnkov, medzi ktorými sú 2 fľašky parfumu, 2 krabičky, 2 gumičky a 2 štipce do vlasov, náramok a kefa na vlasy.

Všetky plastové diely na kozmetickom stolíku sú vyrobené so zaoblenými hranami s ohľadom na bezpečnosť vášho dieťaťa. Súčasťou stolíka je aj zrkadlo vyzdobené rozprávkovým emblémom Frozenje vyrobené z kvalitného materiálu, bezpečného pre dieťa. Deti sa potešia úložnému priestoru v podobe malej zásuvky pod zrkadlom a poličkám v tvare ľadových stromov. Dievčatká si budú môcť dosýta obzerať svoj odraz, starať sa o svoje vlásky a s kamarátkami sa zahrajú hru na povolanie kozmetičky, približujú sa svetu dospelých. Rozvíjajú si svoju jemnú motoriku, šikovnosť a cibria si cit pre estetiku, komunikačné schopnosti.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*29*85 cm
Celková výška85 cm
Rozmery balenia38*17*60 cm
Celková dĺžka45 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,82 kg
NosnosťNosnosť stoličky: max 50 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.