Kozmetický stolík so stoličkou My Very First Beauty Table Écoiffier so sušičom na vlasy a 11 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Kozmetický stolík so stoličkou My Very First Beauty Table od francúzskeho Écoiffier je vynikajúci darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov. Štýlový ružovo-šedý stolík ponúkne deťom bohatú sadu 11 doplnkov, s ktorými sa zahrajú na kaderníčky alebo princezné. K dispozícii budú mať sušič na vlasy, 2 rúže v rôznych farbách, špirálu na mihalnice, 3 náramky na ruku s korálikmi, kefu a hrebeň. Kozmetické doplnky sa dajú odložiť do zásuvky alebo na poličky po bokoch zrkadla. Praktická stolička umožňuje deťom komfortné sedenie aj po dlhšej dobe.

Všetky plastové diely na kozmetickom stolíku sú vyrobené s ohľadom na bezpečnosť vášho dieťaťa. Dievčatká sa s kamarátkami a súrodencami zahrajú na povolanie kaderníčky, približujú sa tak svetu dospelých, cibria si komunikačné a jazykové schopnosti. Starajú sa o svoje vlásky, naučia sa zaobchádzať s kozmetickými doplnkami a príslušenstvom. Takisto si rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie a predstavivosť. Rozmery kozmetického stolíka sú 43*20*67 cm, vďaka 4 nohám sa vyznačuje vyznačuje vysokou stabilitou.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43*20*67 cm / 20*20*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,84 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.