Kozmetický stolík Disney Princess Dressing Table Smoby s 10 doplnkami

Popis produktu

Kozmetický stolík Dressing Table od francúzskeho Smoby poteší všetky dievčatká už od 3 rokov. Nádherný stolík v ružovo-bielej farebnej kombinácii so zrkadlom a stoličkou zdobí animovaný motív Disney Princezné. Očarujúci motív rozprávkových princezien očarí dievčatká na prvý pohľad. Súčasťou kozmetického stolíka je aj súprava 10 doplnkov, medzi ktorými sú 2 fľašky parfumu, 2 krabičky, 2 gumičky a 2 štipce do vlasov, náramok a kefa na vlasy.

Všetky plastové diely na kozmetickom stolíku sú vyrobené so zaoblenými hranami s ohľadom na bezpečnosť vášho dieťaťa. Zrkadlo v tvare srdiečka je vyzdobené rozprávkovým emblémom s obrázkom princezien. Deti sa potešia úložnému priestoru v podobe malej zásuvky pod zrkadlom a poličkám v tvare stromov. Dievčatká si budú môcť dosýta obzerať svoj odraz, starať sa o svoje vlásky a s kamarátkami sa zahrajú hru na povolanie kozmetičky, čím sa približujú svetu dospelých a rozvíjajú si komunikačné schopnosti. Taktiež si rozvíjajú jemnú motoriku a získavajú cit pre estetiku.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*29*86 cm
Celková výška86 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.