Kozmetický stolík Disney Princezné Smoby 2v1 so stoličkou a 10 doplnkami ružový

Popis produktu

Detský kozmetický stolík Smoby Disney Princezné je navrhnutý pre skutočnú malú princeznú. Je ladený do ružovej a bielej farby a ozdobený rozprávkovými prvkami a kvetmi vďaka čomu urobí najväčšiu radosť vašej malej princeznej. Veľké zrkadlo je vyrobené z kvalitného materiálu, vďaka čomu je bezpečné aj pre 3 ročné dieťa. Detský kozmetický stolík môže vaše dievčatko použiť ako kozmetický stolík a kaderníctvo zároveň. Stolík sa dá používať aj samostatne a dá sa jednoducho zložiť z podstavca. Celková výška stola je 91 cm a výška pracovnej plochy od zeme je 48 cm. Súčasťou balenia je aj detská stolička, ktorá má výšku 28 cm. Detský kozmetický stolík tvorí veľké množstvo doplnkov, vďaka ktorým zažije vaše dievčatko množstvo zábavy a strávi hodiny hraním sa na princeznú.

K doplnkom kozmetického stola patrí žltá čelenka s obrázkom kráľovskej koruny, žltý a dve ružové prstienky a krásny žltý zdobený hrebienok. Súčasťou sú aj dva flakóniky na voňavku s portrétom princezien Disney. Pracovná plocha kozmetického stolíka je ružová a ozdobená obrázkom obľúbených princezien z Disneyho rozprávok. Detský ružový náhrdelník je zdobený v strede ružovým kvietkom a dvomi srdiečkami po stranách. K náhrdelníku patrí aj ružový náramok. Súčasťou výbavy je aj korunka do vlasov ružovej farby.

Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť na výrobu hračiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou použitých materiálov a bezpečnosťou hračiek. Vďaka kozmetickému stolíku pre deti s motívom Disney Princezné zažije vaše dieťa hodiny skrášľovaním sa a hrou na malú princeznú. Detský kozmetický stolík je doplnený o tri funkčné zásuvky, ktoré obsahujú celkom 10 krásnych a užitočných doplnkov, vďaka ktorým sa vaše dievčatko bude cítiť ako princezná po celý deň. Detský kozmetický stolík má štyri nôžky, vďaka čomu stabilne stojí. Povrch detskej stoličky je ružový, taktiež s motívom princezien. Detský kozmetický stolík je ideálny pre dievčatká od 3 rokov.

Vlastnosti

  • elegantný francúzsky dizajn
  • kvalitné a spoľahlivé zrkadlo
  • stabilný systém
  • 10 kusov doplnkov
  • úložný priestor
  • atraktívny Disney motív Princezné
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*34*91 cm
Celková výška91 cm
Rozmery balenia49*20*64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné