Kozmetický kufrík Frozen My Beauty Vanity Smoby pre kaderníčku nechtové štúdio a make up kozmetičku s 13 doplnkami

Popis produktu

Kozmetický kufrík Frozen My Beauty Vanity 3v1 od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelú hračku pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na kaderníčky, kozmetičky a manikérky. Kozmetický kufrík v nádhernom modrom vyhotovení s motívom Ľadové kráľovstvo v sebe skrýva sadu 13 kozmetických doplnkov. Deti si ich kedykoľvek môžu odniesť v kufríku s praktickým držadlom. Po otvorení kufríka má dieťa k dispozícii hraciu plochu s 2 vyklápacími bočnými priehradkami, na ktoré si pripraví potrebné kozmetické doplnky. Kozmetický kufrík vyzdobený obrázkom princezien z animovanej rozprávky Frozen zabaví dievčatá na dlhé roky, disponuje dostatočným úložným priestorom.

Pri hre na kaderníčky, manikérky a kozmetičky sa deti spoľahnú na praktické zrkadlo, v ktorom budú kontrolovať svoj vzhľad po každom skrášlení. Je vyrobené z kvalitného materiálu, bezpečného pre najmenšie deti. Sada replík detskej kozmetiky obsahuje 2 laky na nechty, 2 rúže, paletu očných tieňov, špirálu, štetec, hrebeň, ozdobnú čelenku, prsteň a kozmetické fľaštičky. Kufrík disponuje tajnou otváracou priehradkou a vďaka dvom praktickým uzáverom budú mať deti istotu, že im doplnky z kufríka počas prenášania nevypadnú.

Kozmetický kufrík má celkové rozmery 36*29*29 cm, je kompaktný a ľahký. Je vyrobený z prvotriednych plastových materiálov, ktoré sú odolné a zároveň jemné na dotyk. Deti sa zahrajú hry na rôzne povolania, objavujú svet dospelých. Učia sa, na čo slúžia jednotlivé kozmetické doplnky a ako sa správne používajú. Kozmetický kufrík využijú aj viaceré deti, kamaráti a súrodenci, vyskúšajú si rolu kaderníkov a zákazníkov. Rozvíjajú si komunikačné a jazykové schopnosti, rýchlejšie sa socializujú a získavajú pocit zodpovednosti. Manipuláciou s doplnkami si zlepšujú jemnú motoriku, sústredenie a logické myslenie. 

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca prvotriednych plastových hračiek pre deti každého veku. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery36*29*29 cm
Celková výška29 cm
Rozmery balenia30*9*45 cm
Celková dĺžka36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,89 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.