Kozmetický kufrík Vintage Beauty Case Écoiffier so sušičom na vlasy a 14 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Kozmetický kufrík Vintage Beauty Case od francúzskeho Écoiffier predstavuje skvelú voľbu pre každé dievčatko od 18 mesiacov, ktoré túži po vlastných kozmetických doplnkoch. V bohatej 14-dielnej sade s praktickým ružovým kufríkom sa nachádzajú 2 rúže, špirála, sušič na vlasy, hrebienok, kefa, sprej, replika smartfónu, dávkovač mydla, 3 náramky v rôznych farbách, krabička a malá dóza. Spolu s týmito kozmetickými doplnkami sa deti zahrajú hry na kaderníčky, ozdobia sa ako princezné a vďaka kufríku si budú môcť kozmetickú sadu brať kamkoľvek so sebou - na návštevy a výlety.

Všetky plastové diely na kozmetickej sade sú vyrobené s ohľadom na bezpečnosť vášho dieťaťa. Dievčatká sa s kamarátkami a súrodencami zahrajú na povolanie kaderníčky, približujú sa tak svetu dospelých, cibria si komunikačné a jazykové schopnosti. Starajú sa o svoje vlásky, učia sa, načo slúžia jednotlivé kozmetické doplnky a ako sa používajú. Takisto si rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie a predstavivosť. Rozmery kozmetického kufríka sú 26*11*18 cm, vďaka praktickej rukoväti sa dá ľahko prenášať.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*11*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,41 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.