Kozmetická taštička Princezné Smoby s elektronickým sušičom na vlasy

Popis produktu

Kozmetická taštička Disney Princezné Smoby je krásna kozmetická hračka pre všetky malé dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady parádia. Kozmetická taštička je vyhotovená v nádhernom dizajne na základe obľúbených princezien z Disney rozprávok. Ružová taštička pre dievčatá obsahuje 5 doplnkov, ktoré vaša princezná naplno využije. V kozmetickej taštičke sa nachádza sušič na vlasy so zvukom, kefa na vlasy s trblietkami, fľaštička na parfém, kulma na vlasy a modrý hrebienok.

Kozmetické doplnky Princezné tvoria nádhernú súpravu pre dievčatká, ktorá prichádza v praktickej a štýlovej taštičke. Detská kozmetická taštička rozvíja u malých dievčat predstavivosť a fantáziu. Vaša malá dcérka sa naučí zaobchádzať s jednotlivými doplnkami a rýchlo zistí, na čo slúžia. Rodičia určite ocenia kvalitné a pevné vyhotovenie všetkých plastových doplnkov. Detská taštička je veľmi pohodlná na nosenie a dievčatko ju neskôr bude môcť využiť aj na nosenie iných, ľahkých drobností. Celkové rozmery kozmetickej taštičky pre dievčatá sú 31*10*25 cm. Na funkciu zvukových efektov sú potrebné 2 AAA/LR03 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. 

Francúzsky výrobca Smoby vždy myslí pri výrobe detských hračiek na to, aby čo najlepšie splnil všetky detské túžby a fantázie. Overená dlhoročná tradícia výrobcu je zárukou istoty, že vaše dievčatko bude naozaj šťastné a spokojné. Všetky produkty podliehajú prísnym testom počas celého výrobného procesu a zároveň spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Plastové diely od Smoby sa vyznačujú veľkou odolnosťou a moderným francúzskym dizajnom, ktorý si získal obdiv detí po celom svete.

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*10*25 cm
Rozmery balenia31*7*25 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,3 kg
NoteBattery: 2 x AAA/LR03 1.5V not included
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.