Kozmetická taštička Disney Frozen Smoby s trblietkami, zvukom a 5 doplnkami

Popis produktu

Kozmetická taštička Disney Frozen Smoby je výborným spôsobom, ako môžu rodičia potešiť svoju malú parádnicu od 3 rokov. Kozmetická taštička je vyhotovená v nádhernom dizajne na základe obľúbenej animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo, kde sú hlavnými hrdinkami princezné Anna a Elza, ktoré spolu prekonávajú veľké dobrodružstvá na ceste za šťastím. Akvamarínová taštička pre dievčatá obsahuje 5 doplnkov, s ktorými bude mať malá slečna veľkú zábavu. V kozmetickej taštičke nájde dievčatko krásnu kefu na vlasy s trblietkami, fľaštičku na parfém, fén so zvukom, kulmu na vlasy a pekný, ružový hrebeň.

Kozmetické doplnky Frozen tvoria nádhernú súpravu pre dievčatká, ktorá prichádza v praktickej a štýlovej taštičke. Detská kozmetická taštička rozvíja u malých dievčat predstavivosť a fantáziu. Vaša malá dcérka sa naučí zaobchádzať s jednotlivými doplnkami a rýchlo zistí, na čo slúžia. Rodičia určite ocenia kvalitné a pevné vyhotovenie všetkých plastových doplnkov. Detská taštička je veľmi pohodlná na nosenie a dievčatko ju neskôr bude môcť využiť aj na nosenie iných, ľahkých drobností. Celkové rozmery kozmetickej taštičky pre dievčatá sú 31*10*25 cm. Na funkciu zvukových efektov sú potrebné 2 AAA/LR03 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. 

Francúzsky výrobca Smoby vždy myslí pri výrobe detských hračiek na to, aby čo najlepšie splnil všetky detské túžby a fantázie. Overená dlhoročná tradícia výrobcu je zárukou istoty, že vaše dievčatko bude naozaj šťastné a spokojné. Všetky produkty podliehajú prísnym testom počas celého výrobného procesu a zároveň spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Plastové diely od Smoby sa vyznačujú veľkou odolnosťou a moderným francúzskym dizajnom, ktorý si získal obdiv detí po celom svete.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery31*10*25 cm
Rozmery balenia31*7*25 cm
Hmotnosť0,4 kg
PoznámkaBattery: 2 x AAA/LR03 not included
Farbaakvamarínová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné