Kozmetická taštička Baby Care Mon Grand Poupon Corolle so 6 doplnkami ružová pre 36-42 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Kozmetická taštička Baby Care pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle bude vášmu dieťatku odteraz robiť spoločnosť vždy a všade. Ako jediný eshop na trhu dovedieme hru vášho dieťatka s bábikou do dokonalosti práve vďaka tomuto skvelému doplnku. Kozmetická taška so 6 doplnkami poteší všetky deti od 24 mesiacov, ktoré sa dennodenne hrajú s bábikou Corolle s veľkosťou 36-42 cm. V nádhernej kozmetickej taštičke s rozkošným a hravým dizajnom si deti nájdu malú špongiu, uteráčik, zubnú kefku, zubnú pastu a sprchový gél. Praktická kozmetická taštička s rúčkou v sebe ukrýva nevyhnutné doplnky, ktoré vášmu dieťatku počas starostlivosti o bábiku jednoducho nesmie chýbať.

Do detailov prepracovaná kozmetická taštička Baby Care s doplnkami je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kúpať, prebaľovať, kŕmiť či uspávať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Presvedčte sa o tom sami vďaka tejto krásnej kozmetickej taštičke s doplnkami a s potlačou roztomilého medvedíka.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • kozmetická taštička pre bábiku
  • so 6 doplnkami
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery balenia5*30*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...