Kozmetická taška Frozen Smoby s potrebami na česanie

Popis produktu

Smoby kozmetické doplnky Frozen tvoria nádhernú súpravu pre dievčatká, ktorá prichádza v praktickej a štýlovej taštičke. V súprave nájdete všetky nevyhnutné doplnky, ktoré potrebuje malá parádnica: sušič vlasov, hrebienok, kefa, kulma. Motív populárnej rozprávky Ľadové kráľovstvo je medzi deťmi veľmi obľúbený, zapáči sa každému najmenšiemu dievčatku. Má príjemnú modrú farbu s obrázkami Frozen, je vhodná pre deti od 3 rokov. Dievčenská hračka je vyrobená z pevného kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Dizajn hračky pre dievčatká je jedinečný a originálny, má realistické prevedenie. Priesvitnú taštičku dievčatá môžu použiť aj na uloženie cenností alebo iných hračiek.

Dievčenská kozmetická súprava je nádherná a veľmi praktická hračka, okrem toho prispieva aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky malé dievčatká, ktoré sa rady parádia Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do dievčenskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Prostredníctvom predmetov, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom plastová kozmetická súprava Smoby.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*10*25 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.