Kosačka a vysávač na lístie Écoiffier s vozíkom Jardin&Saisons 3v1 od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detské náradie Jardin&Saisons je fantastická súprava troch hračiek v jednej. Je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Súčasťou detskej záhradnej súpravy je kosačka, vysávač na lístie a vozík s rôznym pracovným náradím. Je to skvelá hračka s realistickým dizajnom, ideálna na hru v záhrade alebo vonku. Kosačka pre deti, vysávač aj vozík majú pútavé červeno-zelené sfarbenie. Kosačka má 4 kolieska, dá sa veľmi ľahko poskladať, aby v detskej izbe nezaberala veľa miesta. Okrem 3 veľkých záhradných nástrojov nájdete v balení aj drobné pomôcky ako vedierko, krhlu, hrable, lopatku a podobne.

Vysávač nepotrebuje na svoje fungovanie baterky, nesvieti a nevydáva zvuky. Prostredníctvom náradia pre deti do záhrady sa rozvíja logické myslenie detí, pretože zisťujú ako fungujú záhradné nástroje a na čo sa používajú. Ďalej sa prostredníctvom tejto hračky na záhradu rozvíja aj jemná a hrubá motorika, pohybové zručnosti, kreativita a fantázia. Deti sa môžu hrať na záhradníkov alebo malých pomocníkov v domácnosti pre svojich rodičov. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti.

Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Doprajte vašim malým záhradníkom túto skvelú súpravu a zaručíte im hodiny plné zábavy, ktoré strávia na čerstvom vzduchu. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné