Kosačka na trávu Garden&Seasons Écoiffier so zvukom od 18 mes

Popis produktu

Detská kosačka na trávu Garden&Seasons od francúzskeho výrobcu Écoiffier je originálna záhradná hračka pre všetky šikovné deti od 18 mesiacov. Tyrkysovo-zelená kosačka na trávu je vyrobená z kvalitného plastového materiálu s odolnými vlastnosťami. Stabilitu a jednoduchú manipuláciu umožňujú 4 čierne kolieska a ergonomická rukoväť, ktorá je prispôsobená pre detské rúčky. Pri ťahaní červeného štartovacieho lanka vydáva kosačka mechanický zvuk ako pri skutočnom štartovaní. Na nádrži sa nachádza aj palivový uzáver, vďaka ktorému je hra pre deti ešte realistickejšia.

Prostredníctvom tejto hračky na záhradu sa rozvíja logické myslenie, pretože deti zisťujú ako fungujú záhradné stroje a na čo sa používajú. Deti si zlepšujú jemnú a hrubú motoriku, pohybové zručnosti, veselé farby v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Hrou na povolanie záhradníkov alebo pomocníkov v domácnosti sa deti približujú svetu dospelých, získavajú istý pocit zodpovednosti. Rozmery tejto nadčasovej kosačky sú 44*26*49 cm, pričom celková výška kosačky je 49 cm a dĺžka 44 cm. Kosačka nemá žiadne elektronické funkcie.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery44*26*49 cm
Celková výška49 cm
Celková dĺžka44 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,44 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.