Drevená korytnačka na ťahanie Pull along Animal Turtle Eichhorn od 12 mes

Popis produktu

Drevená korytnačka na ťahanie Pull along Animal Turtle od nemeckej značky Eichhorn predstavuje skvelú hračku pre chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Drevená korytnačka so šnúrkou na ťahanie je vyrobená z prvotriedneho brezového dreva v krásnych, sýtych farbách. Vďaka 4 kvalitným kolieskam môžu deti ťahať korytnačku kamkoľvek so sebou. Pri hre sa učia rozoznávať jednotlivé farby a tvary, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Dĺžka korytnačky na kolieskach je 13,5 cm.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Originálna korytnačka v pestrých farbách pomôže deťom s rozlišovaním farieb, zlepšujú si jemnú motoriku. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená korytnačka na ťahanie
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery13,5 cm
Celková výška13,5 cm
Hmotnosť173 g
Kolesá4
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.