Drevené koráliky v taštičke Wooden Bead-Set in Bag Eichhorn 388 dielikov ružová zelená alebo modrá od 4 rokov

Popis produktu

Drevené koráliky Wooden Bead-Set in Bag od nemeckej značky Eichhorn predstavujú skvelý darček pre všetky šikovné a kreatívne deti od 4 rokov. Bohatá 388-dielna sada obsahuje šnúrky, ukončenia a drevené koráliky rôznych tvarov a farieb, s ktorými si deti otestujú svoje zručnosti a schopnosti pri výrobe vlastných originálnych šperkov. Drevené koráliky sú vyrobené z prvotriedneho javorového dreva, prinesú deťom originálne spojenie s prírodou, trénujú si jemnú motoriku a cit pre detail.

Koráliky ponúkame v 3 farebných variantoch: ružové, zelené alebo modré. Uvedená cena platí za 1 kus, pri objednávke uveďte do poznámky, o aký typ korálikov máte záujem. Pestré farby na korálikoch povzbudzujú detskú fantáziu a predstavivosť, získavajú cit pre dizajn a estetiku. Kreatívna sada poteší najmä dievčatká, ktoré si môžu vyrábať vlastné šperky a hrať sa na princezné. Sú dodávané v kvalitnej uzatvárateľnej taštičke, takže sa dajú ľahko prenášať a deti si ich budú môcť kamkoľvek brať so sebou. 

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám prvotriedne drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery7*13*6 cm
Rozmery balenia32*24*42
Hmotnosť207 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.